20 грудня 2018 року в Домі Молитви Церкви ЄХБ м. Костополя було гамірно та людно. 28 сімей зібралися разом, щоб пороздумувати над Словом Божим, подякувати Богові за прожитий рік, поспівати, поспілкуватися, попити гарячої кави чи чаю.

Проповідував на вечорі пастор Рівненської Церкви «Дім Примирення» Роман Курбацький.

Короткий конспект проповіді: Важко буває проповідникам та пасторам.

Що Господь навчив мене в цьому році? Через свою зайнятість ми втрачаємо хорошу стосунки в сім’ї.  До якої цілі я дійду? Чому ми одружилися? Що Біблія говорить про це?

Мт. 19:10 - навіть учні розуміли, що одруження це не легко. Шлюб - це діло Боже. Шлюб - це відображення Божої слави. Бог зробив шлюб, це була Його ідея, а ми маємо його створювати. Бут. 2:18-21. Бог привів Єву до Адама. Бут. 2:22. Бог проголосив задум шлюбу. Бут. 2:24. Бог укладає союз однієї плоті. Бут. 2:24. Еф. 5:31-32 - Христос порівнює відносини в шлюбі з Його відносинами в Церкві. Ми можемо прославляти Бога у наших відносинах.

Жертва і милість - два ключових слова, що зробив для нас Христос і що ми маємо робити один для одного.

Інтимні стосунки. Діти ще не можуть справлятися з небезпекою інтернету. Часто навіть дорослі ще не можуть з цим справлятися. Ми маємо прикладати зусилля для того, щоб перемагати...