image 0 02 05 5adef046943f587c720a11140e2f2981de40ec0ccbd343b225bf644f34bc1e58 V

У Рівному визначилися переможці «Майбутнього»19 листопада 2016 року у Рівному пройшов християнський підлітковий брейн-ринг клубів "Майбутнє". Учасниками заходу стали вихованці клубів "Майбутнє" Рівненської області.

Почався брейн-ринг із реєстрації, під час якої кожна команда, а їх було шість, проходила віковий контроль, після чого отримувала конверт з бейджиками, на яких були імена гравців. Також їхній куратор діставав з посудини для жеребкування один із 6 згорнених листків, на якому був вказаний номер столу, за яким мала сидіти група. Зайнявши визначені місця, діти були ретельно ознайомлені з правилами гри. Оголосивши їх, було озвучено кілька тестових питань. Недоліків у роботі техніки не було виявлено, оскільки над обладнанням працювали досвідчені люди.

Сама гра складалася з двох етапів, які періодично мали музичні паузи, аби в співі прославити Бога. Команди приїхали справді сильні і серйозно підготовлені. Матеріал був добре опрацьований, тому відповіді на запитання звучали одразу після запитань ведучої Тетяни. Та одна команда виявилася спритнішою від інших, а саме –  RIV-87 із міста Вараш. Вона "відірвалася" по кількості балів та отримала перемогу у грі. За що одержала подарунки, а найголовніше - "Сертифікат на поїздку до Львова", аби прийняти участь у півфіналі і відстояти Рівненську область у міжобласному брейн-ринзі. Проте не лише ці підлітки отримали подарунки. Всі учаснки гри мали свій особистий дарунок.

Учасники брейн-рингу вислухали і підсумкову проповідь, яка мала гасло «Ісус кличе тебе». Проповідник акцентував увагу на тому, що Господь кличе кожного з нас, і що за нами залишається вибір - послухати і прийняти Його у своє життя, чи піти далі власною дорогою. До закінчення заходу діти зголодніли, вони ж активно працювали, намагаючись перемогти опонентів по грі.

Організатори заходу подбали і про це і приготували для всіх смачний обід. Позитивні емоції дітей, їхні усміхнені обличчя, свідчать про те, що брейн-ринг у Рівному пройшов успішно та результативно. Вихованці вже запитували, коли наступний раз відбудеться подібне свято і пропонували свої ідеї щодо біблійних книг для вивчення та проведення по них брейн-рингу.