19 березня в м. Здолбунові та 10 квітня в м. Костополі відбулися сестринські конференції на тему: "Будьмо переможцями в земній боротьбі".
Ця тема була взята з листа апостола Павла до Римлян 12:21. " Не будь переможений злом, а перемагай зло добром. "Маємо розуміти, що повчання, які дав ап. Павло римлянам призначені для Церкви всіх часів. Сестрами комітету: Воронюк Таісою, Лустюк Людмилою, Седикіною Світланою, Корольчук Русланою та Доброчинською Іриною були розглянути дуже цікаві підтеми:

  1. Перемога над собою.
  2. Перемога над світом.
  3. Нагорода переможцю.

Господь хоче щоб ми були переможцями у всіх життєвих випробуваннях,тому і дає нам дуже цінні поради через Своє Слово. Коли дух людини стає самовпевненим, замість того щоб бути смиренним і залежним від благодаті Божої, тоді в життя християнина приходять різні спокуси, розчарування, поразки. Та Бог завжди пропонує нам вихід із цієї кризи. Зрозуміло, що досконалими не стають за один день. Це процес усього нашого християнського життя. Тому ставши святим храмом для Господа повикидаймо всякі речі, котрі можуть його занечищувати, щоб у ньому перебував Господь. Сестри, які були присутніми на конференції активно приймали участь в обговорюванні запропонованої теми. Вони свідкували про своє життя, порівнювали свій духовний стан в якому прийшли до Господа, з теперішнім і відзначали, що багато що змінилося на краще і це відбулося зявдяки праці Духа Святого в їх серцях, завдяки молитовним зібранням, сестринським конференціям жіночим таборам, та підтримці служителів церкви. Тому в останні часи перед приходом Ісуса Христа за Церквою, ні в якому разі не можна зупинитись у своєму русі вперед. Лише  дозвольте собі, щоб сторонні думки опанували вашим  розумом, щоб зникло бажання читати Слово Боже і щоб завмерло ваше молитовне життя і ви одного разу прокинетеся у світі, яким володіє диявол. В світі без обмежень, В світі який повністю  зайнятий лише самим собою.

Тож будьмо переможцями в земній боротьбі !  17 квітня сестри  обл. комітету ще відвідали церкви сіл Озірці та Половлі, де приймали участь в служіннях співом, словом та віршами прославляючи Господа. По закінченню служіння відбулося спілкування з сестрами цих церков, були і  відповіді на запитання, які їх турбували, і згадували часи проведені в жіночих таборах. Прощаючись сестри висловлювали велике бажання зустрітися знов!
                      Сєдикіна Світлана