100 5404

Жіночий табір «Дотик неба» відбувся в селі Олександрія, Рівненського району з 15 по 20 липня 2016 року. Тема: «Час бо близький» (Об.1:3) Кількість жінок, що відпочивали в таборі 140 і з ними 25 дітей. Початок табору благословив молитвою голова ООЦ ЄХБ Басараба Василь Захарович. Він проповідував про цінність часу, який відведений кожній людині, і його мудре використання.

Як важливо бути готовим предстати перед лицем Ісуса Христа вірним і праведним.

В перший день табору служіння проводили сестри з обласного комітету: Воронюк Таїса, Седикіна Світлана, Лустюк Людмила, Доброчинська Ірина, Подранецька Люба, Лозицька Валентина, Бондарчук Світлана, Корнійчук Марія Максимівна.

Біблійні години два дні проводила Ліна Бородинська. Вона пояснювала притчі із Євангелії про прихід господаря раптово і як очікували його слуги. Провела глибокий аналіз дій усіх персонажів притчі.

Всі сестри були поділені на чотири групи: «Спасіння», «Перлина», «Віра», «Жнива». Вечірні зібрання, які проводились щовечора відвідували брати проповідники.

Максим Корнійчук (церква «Відродження» м. Рівне) відвідав табір, коли участь у зібранні брала група «Спасіння» і тема була «Діюча церква». В проповіді звучало як Церква Христа повинна впливати на навколишній світ, бути світлом і сіллю.

Наступного дня група «Перлина» висвітлювала тему цінності людської душі. Проповідував пастор церкви «Благодать» м. Рівне Леонід Друзь. На прикладі Ноомі і Рут він говорив про відносини між жінками.

В понеділок 18 липня в табір завітав брат Володимир Андрощук з міста Березне. Він гончар, тому біблійну годину провів наочно показуючи і розказуючи про майстра і глину в його руках, яка перетворюється з безформної маси у прекрасні корисні вироби (глечики, горщики). Він наводив тексти із Слова Божого, що стосуються цієї теми.

Вечірнє зібрання проводила група «Віра» і відповідною темою була «Спасаюча віра».  Проповідував пастор Першої церкви м. Рівне Олександр Приходько. Він говорив про відносини християн в церкві, про нелицемірну віру, про служіння ближнім.

Останній день табору біблійну годину провела Марія Максимівна Корнійчук. Вона зробила підсумок всіх днів табору і всіх висвітлених тем. Вечірнє зібрання проводила група «Жнива». Тема про жнива, які чекають на кожного з нас. Проповідував пастор церкви «Відродження» м. Рівне Володимир Нестерук. Він говорив про те, як проводити час з Богом.

Сестри духовно зміцнились, підбадьорились і трошки відпочили, вони щиро дякували Богові за ще одну можливість відчути дотик неба.