IMG 0096

На  початку листопада 2016р. в м. Березно відбулася регіональна сестринська конференція на тему «Будьмо переможцями в земній боротьбі» (Рим 12:21) Програму готували сестри обласного комітету  Воронюк Таіса, Доброчинська Ірина, Седикіною Світлана, Лустюк Людмила, Корольчук Руслана.

Наше земне життя нелегке. З роками осягаєш це дедалі більше.

Та, дякуючи Богові, приходить досвід, накопичуються способи і методи  подолання криз. І так важливо для кожного із нас на чому ґрунтуються наші знання. Є досвід світу і досвід Біблії. Перший тішить наше самолюбство, заспокоює сумління. Другий частенько важче прийняти, оскільки Слово Боже вимагає упокорення, відвертого погляду на себе і на оточуючий світ. У прямій залежності наскільки шанується Біблія, у країні панує світло чи темрява, моральна чистота чи розпуста, добрі закони чи погані. І недаремно апостол Павло в листі до Тимофія (2Тим 3:15) пише йому: «Святе Писання може тебе умудрити на спасіння вірою в Христа Ісуса». Читаємо в 1-му посланні Івана 5:4-5 «Бо кожен, хто народився від Бога, перемагає світ. Оця перемога, що світ перемагає, це віра наша. А хто світ перемагає, як не той, хто вірує, що Ісус Христос то є Син Божий?»  Тому перший секрет перемоги над світом – це оновлене серце. Володар такого серця більше не любить світу, ані того, що в світі. І залишити світський стиль життя не вважає за жертву. Другий секрет перемоги – віра у невидиме. Така віра допомогла  всім, хто записаний в 11-му розділі  Післання до Євреїв, вистояти і увійти в небо. І третій секрет – сміливо сповідувати Христа і жити життям віри, святості, терпіння та любові.

Багато і інших думок було озвучено сестрами, які приїхали на конференцію із Моквина, Зірного, Хотиня, Вітковичів, Городища, Курган. Сестри згадували відпочинок у літніх таборах, розповідали про свою працю на ниві Божій,  співали та раділи  добрим дням, в яких можна прославити Сина Божого.

Євр.10:37 « Бо ще мало, зовсім мало, і Той, хто має прийти, прийде і баритися не буде.»

 

Седикіна Світлана