DSC 0276

Тема:«Переможне життя жінки християнки»

Центральний вірш:«Переможець зодягнеться в білу одежу, а ім’я його Я не змию із книги життя, й ім’я його визнаю перед Отцем Своїм і перед Його Анголами.» Об.3:5  

На цю конференцію з’їхались багато сестричок з навколишніх сіл та міст таких як: Дружба, Башарівка, Іващуки, Барання, Комарівка, Крупець з міста Броди та Рівне. Гостей зустрічали ще при вході з теплими посмішками та смачними цукерками, до яких був прикріплений Біблійний вірш. Дім молитви був прикрашений живими квітами, що створювало святкову атмосферу.                                

Богослужіння почалося з привітального слова та співу загального псалма, а молитву звершив пастор  церкви м. Радивилів Романюк Андрій. Місцеві сестри підготували декламацію, в якій розкривались багатогранні ролі жінки, які дав Бог, такі як: служителька, дружина, берегиня, помічниця, євангелистка, мама, подруга, жінка.

Сестра Таїса Воронюк поділилась словом Божим на тему «Перемога над собою» в якій розповіла, що потрібно щодня перемагати свої гріховні звички, бажання і вчинки, щоденно проповідувати Євангелію собі, щоб мати маленькі перемоги над гріхом кожного дня, які допоможуть шліфувати себе та сформують жінку яка буде посвячена Христові, під час проповіді читались такі місця з Біблії: 1Ів.2:16;  Мат.16:24; Пр.16:32.

Наступна сестра Людмила Лустюк висвітлила тему: «Перемога над світом», в якій закликала не мовчати, коли поруч чиниться гріх, а направляти людей до покаяння. Вона навела приклад про десять дів (Мат. 25 розділ), які завжди ходили разом, очікували нареченого, готувались до зустрічі з ним, проте, лише п’ять із них увійшли! Отож, будьте бадьорі та завжди моліться, закликала сестра Людмила словами з 1Пет.4:7.

Після духовних настанов усі присутні були поділені на сім груп за видом цукерки. Тридцять хвилин учасниці приділили щоб познайомитись, розказати про своє служіння, відповісти на, заздалегідь підготовленні, цікаві запитання та вивчити разом Біблійний вірш, який був прикріплений до солодощів. Після цього  спілкування всі, як одна дружна сім’я, зібрались разом прославляючи Бога піснями, віршами, грою на музичних інструментах.

Після чого сестра Руслана Корольчук говорила на тему: «Нагорода» в якій через вірші з Біблії розказала, які ми нагороди можемо отримати під час земного життя, а які у вічності (Пр.3:27: Пр.3:6; Пр.39-10; Пр.12:2; Пр.14:14; Пр.16:20; Пс.37:18; Пс.37:29; Мт.5:24; Гал.5:26). Нагороди ми можемо отримати перемагаючи свої життєві обставини, якщо будемо жити по Слову Божому, перемагати себе, адже Бог дає нам лише найкраще.  

На закінчення всі пастори, які приїхали, звершили молитви подяки та благословіння, після чого всі присутні були запрошенні на смачну гостину та продовжували спілкування!  

 

Валінтінська Віка