Благовістя

 
bogdan 
Керівник відділу:
БАСАРАБА  Богдан Васильович
 
 

Велику увагу обласне об'єднання приділяє євангелізації – донесенню Благої вістки, про спасіння в Ісусі Христі, до мешканців області - це основна місія і завдання Церкви на землі. Для цього у 1998 році було створено відділ благовістя. У жовтні 1998 року команда посвячених людей на чолі з Михайлом Андрійовичем Ільюком та Станіславом Грунтковським провела першу масову євангелізацію «Тиждень Святої Євангелії» в м. Дубровиця, Рівненської області. З того часу чи не в кожному населеному пункті області, де є баптистська церква, було проведено різні акції: тижневі, денні, молодіжні, приурочені до християнських свят (різдвяні, пасхальні, до дня подяки), та інші подібні акції. Сотні тисяч людей почули проповідь Слова Божого і надалі брати і сестри, команда відділу, продовжують посвячено працювати для Господа. 


Служіння відділу благовістя – це:
- проведення масових заходів, таких як духовно-просвітницька акція «Правда, що змінює світ», яка триває від трьох до восьми днів і проводиться у Будинках культури, або інших закладах. В перші дні, точніше вечори, людей запрошують на перегляд християнських фільмів. В наступні дні для дітей проводять Біблійні уроки, потім ввечері збираються люди середнього і старшого поколінь. Для них звучать пісні у виконанні кращих музичних гуртів, свідоцтва людей, які прийняли Ісуса Христа і завершується вечір тематичною проповіддю на актуальну тему. Пізніше ввечері збираються молоді люди і для них організовується особливе спілкування з християнськими молодіжними піснями, театральними постановками і також проповідями на актуальні теми.

- Проведення семінарів та тренінгів по лідерству. Досвідом, що здобувається у практичному служінні і теоретичними знаннями, завжди готові поділитись з усіма, хто бажає налагоджувати і удосконалювати служіння благовістя у церквах. Силами творчих, обдарованих Богом людей, розробляються теми спілкувань, лекції для євангелізацій, матеріали для біблійних уроків, тощо. 

- Праця у навчальних закладах. Завдяки свободі, яка є в Україні, брати і сестри мають змогу проводити профілактичні лекції для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, студентів училищ, коледжів, технікумів, інститутів, університетів. Висвітлюються різні теми, які хвилюють сучасну молодь, а саме профілактика СНІДУ, наркозалежності, алкоголізму, взаємовідносини до шлюбу, та інші. Головною ціллю є подати молодим людям правдиву інформацію і допомогти знайти правильні відповіді на їх питання і проблеми, щоб згодом вони могли зробити вибір на користь щасливого життя.  8-10 січня 2016 р. відбулись Різдвяні євангелізації в церквах м. Березне, м. Костопіль "Слово життя", "Преображення" та "Відродження" м. Рівне. Співали гурт "Кредо" та Наталя Шемчишина з м. Одеса. Проповідував Олександр Гаврилюк пастор церкви «Преображення» м. Рівне. Тема проповіді [...]
З початку 2010 року відділом благовістя було проведено 14 євангелізаційних заходів, а саме: Різдвяні богослужіння за участю дитячого ансамблю "Стежинка" з Росії пройшли у церквах с. Бронники (біля 100 присутніх), с. Острожець (біля 120 присутніх), "Відродження" (біля 400 присутніх, [...]