IMG 0458

8-10 січня 2016 р. відбулись Різдвяні євангелізації в церквах м. Березне, м. Костопіль "Слово життя", "Преображення" та "Відродження" м. Рівне. Співали гурт "Кредо" та Наталя Шемчишина з м. Одеса.

Проповідував Олександр Гаврилюк пастор церкви «Преображення» м. Рівне. Тема проповіді "Божа картина Різдва".

Божа картина Різдва не відповідає уявленню людей про народження Царя Царів.

Є, принаймні, три невідповідності.

1. «Невчасний» перепис.

По-людськи це було не на часі, Марія вже ось-ось мала народжувати, і було призначено перепис. Але це був Божий задум, щоб показати що у Нього не залишиться не виконаним жодне слово. Бог привів в рух цілу державну машину лише для того, щоб збулося пророцтво і Христос народився у Вифлеємі, бо Йосип і Марія проживали у м. Назарет. Так само і в нашому житті, Бог може робити якісь незручні для нас речі, які нам здаються невчасними, щоб досягати Своїх суверенних цілей нам на благо.

2. Місце народження: Вифлеєм і хлів. 

Місто Вифлеєм не був престижним в людському розумінні. Навіть географічно - це одна із найбільших впадин в світі. Бог виклав нам всім найбільший урок смирення. Він залишив найвище місце Всесвіту і прийшов у найнижче місце на землі. Він знав, що нашою найбільшою перешкодою, щоб прийти до Нього, буде гордість, тому на власному прикладі показав, що таке справжнє впокорення.

3. Назаретське походження.

Назарет – місто-прихисток, де проживали люди тим чи іншим чином пов′язані з криміналом. Бог вибрав це місто, показуючи Свою відкритість до усіх людей і, що  можливість скористатися спасінням дається кожній людині. Немає такої міри гріха, яку Бог не міг би простити. Єдина умова – це щире покаяння: залишення гріха і навернення до Бога.

Почувши звістку про народження Спасителя, 8 людей довірили свої життя Ісусу.