001

      В травні місяці відділ благовістя спільно з місцевими церквами провели вуличні євангелізації в селі Іванне, Дубенського району (23 травня), селі Грушвиця, Рівненського району (24-25 травня) та місті Дубровиця (24 травня). Ці дні співпали з великим християнським святом – святом Трійці.

     Члени місцевих церков перед запланованою датою роздавали запрошення на святкове богослужіння місцевим жителям, своїм друзям та рідним. Прямо на центральних майданчиках, в найбільш людних місцях, розміщувалась музична апаратура. В святковій програмі були виступи музичних христистиянських гуртів, таких як «Вічність», «Кредо», «Скеля». Співала також Наталка Шимчишина. Цікавими були свідоцтва про те, як Господь змінює життя, спасає душі людей і дарує вічне життя. 

     Олександр Ярмушко, Андрій Корнійчук та Олександр Гаврилюк ділилися істинами зі Святого Писання.

     Хотілося б поділитися чудом, яке відчули жителі Дубровиці, а також церква, яка молилася про людей. 24 травня з самого ранку падав дощ і всі думали, що день для євангелізації вибраний не дуже вдало, що ніхто не прийде. Однак церква продовжувала ревно молитися впродовж дня. О 16 годині початок святкової програми. І що ж ми бачимо? Рівно за годину до початку на похмурому сірому небі з’являється сонечко, розсіюються хмари, починають збиратися люди, бажаючі послухати Слово Боже. І хоча протягом євангелізаційного служіння не раз на небі з’являлися хмари, які провіщали дощ, однак, все пройшло благословенно. Коли лунала заключна пісня Віктора Шатецького, з неба починали падати краплини дощу. Ми ще раз переконались, що Бог тримає  все в Своїй руці, все Йому підкоряється, Він любить людей і хоче, щоб вони слухали Його Слово.