DSC05325

3 грудня 2016 року на 9 годину ранку в м. Рівне вул. Дворецька, 41 (Дім молитви) зібралися 24 молодших служителів області з метою обміну досвідом від досвідчених пасторів.

На початку зустрічі старший пресвітер області Василь Захарович Басараба звернув увагу на важливість співпраці служителів на рівні помісної церкви. Він говорив, щоб приймати та допомагати один одному.

Ігор Шпорталюк (благовісник з церкви "Життя" м. Рівне) поділився досвідом особистого благовістя. Його активне служіння розпочалося з розуміння свого покликання – бути благовісником. Ігор розповідав багато вражаючих прикладів, як він особисто і його команда благовістять у маршрутках, залізничних вокзалах, на зупинках, на ринках та інших людних місцях. При цьому одні люди відкриті до Євангелії, а інші вороже реагують. Він розповідав, які має переживання і як молитовно бореться зі страхом перед тим, як ділитися Благою вісткою. У Ігоря є позиція спочатку щодня вранці протягом години наповнює Євангелієм себе і лише тоді благовістить іншим. Кожного тижня один день поста, щоб смиряти бажання плоті і підкорятися Духу Святому.

Андрій Корнійчук (пастор церкви "Благодать") розповідав про пасторську турботу за людей на основі Єз.34:4 "Слабих не зміцняєте, а хворої не лікуєте, і пораненої не перев'язуєте, сполошеної не вертаєте, і загинулої не шукаєте, але пануєте над ними силою та жорстокістю!" (Єз.34:4): слабих і хворих – навчати Словом, які блукають; поранених – співчувати і піднімати, які падають; сполошених – заспокоїти, тих хто живуть в страху; загинулих – шукати вилучених (телефонувати, молитися).

Юрій Давидюк запропонував ідеї, як можна розвивати терпеливість (вміння приймати важкі обставини) уподібнюючись в образ Христа: не скаржитися на обставини і людей; молитися, щоб Бог давав сили пройти важкі обставини; робити спроби знову; мати Божу обітницю відповідно до ситуації. Дана зустріч стала хорошою мотивацією для розвитку благовістя в церквах області. Брати поїхали додому із практичним завданням продумати шляхи, як можна розширити справу євангелизму в своєму населеному пункті. Також кожен має прочитати книгу: Д. Петерсона "Євангелизм, як спосіб життя".

Анонс наступних зустрічей:

4 лютого 2017 року – Михайло Ільюк (Пояснювальна проповідь)

4 березня 2017 року – Любомир Турчак (Пояснювальна проповідь)

Біблійний інститут