20170204102058 1

4 лютого 2017 року відбулась третя зустріч молодих служителів. На цей семінар приїхали 19 братів з церков Рівненської області.

Зустріч розпочав директор Біблійного інституту Юрій Давидюк. Він говорив про рису характеру Ісуса Христа – "Слухняний" (підкорення Слову Божому) і запропонував наступні кроки для зростання у послуху:

- Щодня мати відкриття від Бога зі Слова.

- Конспектувати проповіді і роздумувати після кожного зібрання щонайменше над однією почутою істиною

- Щотижня досліджувати одну Божу обітницю з Біблії.

- На цей місяць мати конкретну ціль.

Основний час всього спілкування проводив заступник старшого пресвітера Михайло Андрійович Ільюк на тему: "Принципи успішної проповіді".

Ось деякі із них:

- Необхідно уважно вивчати свою аудиторію, знати духовні потреби людей.

- Все, що незрозуміло вам, залишиться незрозумілим і вашій аудиторії. Намагайтесь викладати свої думки чітко і зрозуміло.

- З натхненням говоріть про Господа і проповідуйте натхненно.

- Для того аби заволодіти увагою аудиторії, використовуйте наглядні приклади і яскраві ілюстрації.

- Люди в аудиторії повинні відчувати вашу любов, увагу, турботу про їх потреби. Людям буде байдуже, що ви говорите, доти, поки вони не зрозуміють, що вони вам небайдужі.

- Навчати завжди означає змінювати, навчити означає змінити. "Коли хто говорить, говори, як Божі слова …" 1Петр.4:11

Вкінці зустрічі брати отримали домашнім завданням опрацювати книгу Джона Стотта "Портрет проповідника", а також їхню проповідь мають оцінити згідно запропонованої форми.

Спілкуючись в особистих бесідах брати говорили, що такі семінари було б добре провести в кожному районі області для всіх проповідників.

Наступна зустріч планується 4 березня 2017 року. Пастор церкви "Благодать" Любомир Турчак планує говорити на тему: "Пояснювальна проповідь".

Біблійний інститут