image 22 01 16 12 03

З 17 по 21 січня на території християнської бази відпочинку, що  в селі Заозерне Любомльського району,  пройшов ювілейний табір для  керівників молоді Рівненщини, що зібрав разом 104 молоді особи з різних регіонів області.

Цьогорічний з’їзд молодіжних служителів був особливим не лише тому, що молодь  мала унікальну можливість насолоджуватись красою зимової Волині, живучи на базі біля лісу та мальовничого озера. Табір 2016 року є історичною подією – адже  це 10й З’їзд молодіжних керівників та лідерів  Рівненської області.  

10 років відповідального та узгодженого служіння посвяченої команди та лідерів, завдяки яким з Божою допомогою багато прописаних цілей було здійснено, поставлених завдань виконано, а запланованих подій організовано. Господь всі ці роки благословляв в служінні  самій динамічній та активній частині соціуму  - молоді.

Це був особливий з’їзд в особливому місці і з особливими людьми. Протягом декількох  днів тематикою «Церква, яка змінює суспільство» в семінарах, проповідях та простих спілкуваннях біля розпаленого каміну ділилися словом запрошені гості – пастор церкви «Голгофа» міста Луцьк Андрій Савич, старший пастор Ірпінської Біблійної церкви Микола Романюк та пастор церкви  «Осанна» міста Львів Дмитро Колеснік.

На відкритті з’їзду слово для молоді проголошував голова ООЦ ЄХБ Рівненської області Василь Басараба. Благословенним було і закриття – Всеукраїнський керівник молоді Роман Кравчук говорив заключне надихаюче слово від Бога, а гурт «Кришталь» з міста Луцьк славив Господа чудовими піснями.

Бог подарував прекрасний  час відпочинку, спілкування,  роздумів та споживання «здорової духовної їжі». Думаю, багато молодих людей повернулося додому з новими цілями, баченням, з новими відкриттями від Бога та бажанням ще більше любити людей та служити їм. Нехай кожного благословить Господь «в ревності не лінуватись, духом палати, служити Господеві» Рим. 12:11.

Світлана Ворона