MZhSkwwAJ94

В ніч з  30 на 31 жовтня 2015р. в приміщенні церкви «Дім Євангелія» відбулась нічна молитва молоді. Жертвуючи очікуваним відпочинком після денних турбот та переживань, молодь отримала цінні благословення Господа через молитви, поклоніння та слухання Слова Божого.

Гасло «Спасати» - було темою цієї вечірньої зустрічі. Заклик Любомира Турчака, пастора церкви «Благодать» міста Рівного, молитися з постом за своїх рідних та близьких, які ще не знають Ісуса Христа та  проводити ночі в гарячих молитвах за них,  не залишив байдужим нікого з присутніх. А спільні молитви за церкви, служіння, за людей, які переживають труднощі, лише зміцнили єдність молоді та побудили їх більше молитися за своє місто, церкву, братів та сестер.

Нічний час проведений в  спільній молитві є особливо важливим для сучасної молоді. Вирвати проміжок часу, щоб в тишині та в єдності поклонитись Богові, а не згаяти його сидячи в Інтернеті  - ось що ми  повинні практикувати в своєму житті і вчити цього інших. І нехай наші гарячі та щирі молитви лунають не лише в одну таку ніч, але будуть сильною зброєю для спасіння тих, хто прямує до загибелі.