NmnG366XFdM

Нічна молитва об'єднала молодь м.Рівне та навколишніх населених пунктів у звичному для всіх місці, гостинному домі молитви ц. “Дім Євангелія” у ніч із 26 на 27 лютого 2016 року. Розпочався вечір із заклику групи прославлення співати “всією душею”.

Ведучі вечора Віталій Міщук та Олександр Муляр радісно вітали молодь та із самого початку закликали молитись за тих, хто особливо потребує здоров'я, а саме за Колю Костюкевича (керівник молоді церкви с.Ставрів), Андрія Уксусова (ц. Спасіння, м.Рівне) і Таню Яремчук (доньку пастора ц. “Надія”, брата Тараса).

Проповідував на нічній молитві Олександр Гаврилюк, пресвітер ц. “Преображення”, (м.Рівне). Він висвітлював тему “Церква, яка змінює суспільство”. На основі книги пророка Даниїла, брат Саша практично показав, принципи впливу на світ, у якому ми живемо:

1) Навчитися сприймати обставини навколо нас, як можливість, яку дає Бог. “Ми ніколи не зможемо впливати, якщо в унісон зі всіма будемо нарікати”, - зазначив він.

2) Стояти на твердих принципах і не йти на компроміс з тим, що суперечить Божій волі. Для того, щоб відстоювати принципи перед кимось, потрібно спочатку створити їх в собі.

3) Єдність і дружба. Христос обороняє церкву ззовні Сам, берегти її із середини — наш обов'язок. Чистота та однодушність — ключ до міцної церкви.

4) Заради Божих принципів бути готовими розстатися із тим, що в тебе є. Навіть життям, адже це ціна, яку був готовий заплатити Даниїл та його друзі.

Продовжував доводити те, що одна людина здатна змінити світ Роман Корнійчук. Взявши за приклад біографію американської письменниці Гаррієт Бічер-Стоу, книга якої (“Хатинка дядька Тома”) стала поштовхом до війни за визволення у США. Гаррієт була звичайна християнка, яка вміла писати. “Нам не потрібно ставати кимось. Потрібно бути Божою людиною і Бог через нас буде впливати на суспільство.

Впродовж вечора до молоді зверталися брати із закликами брати на себе відповідальність за певні сфери. Так брат Чубай Олександр, депутат Рівненської міської ради, мотивував молодь молитись за владу та не боятись займати керівні посади у державі. Саша Кучерявий розповідав про служіння в школі та мотивував до посвяти на це служіння. Сергій Ільченко разом з молоддю молився за пасторів та їх сім'ї і закликав присвятити один день на тиждень молитві за них.

Отож, церква може змінити суспільство, ти можеш змінити суспільство! Тільки будь Божою людиною, зберігай свої принципи, не нарікай, прагни єдності і будь готовим віддати найдорожче заради Божих принципів.

Матеріал підготувала

Інна Басараба