image 22 10 16 02 04 1

22 жовтня 2016 року відбулася робоча зустріч керівників молоді церков Рівненської області. З'їхалися брати для спільного поклоніння, навчання та планування заходів на наступний рік.

Заспівавши кілька пісень, та помолившись до Господа, брати уважно слухали проповідь Михайла Андрійовича Ільюка. Брат Михайло звернувся до молодих людей з закликом "Бігти до боротьби у час релігійної свободи". Засновуючи свою проповідь на історії війни Ісуса Навина з Амаликом (Вихід 17:8-16), пастор звернув увагу на те, що у нашій боротьбі кожному відведена своя роль. Нема більших чи менших речей, адже наш Бог порядку та дрібниць. Також у проповіді Михайло Андрійович звернув увагу на взаємозв'язок молитви (таємного) та видимого успіху (перемоги, результат служіння). Також говорив про те, якими людьми повинні оточувати себе молоді лідери. Особливий наголос був зроблений: "Якось (як небудь) у Господа не проходить! Якось - це диявольський принцип!"
Після проповіді молоді брати мали можливість задати запитання Михайлу Андрійовичу, що стосувалися служіння та церкви!
 Перша частина зустрічі закінчилася спільною молитвою братів один за одного.
Після обіду, брати знову зібралися, щоб спланувати заходи на наступний рік. Короткі доповіді щодо того, що вже робиться та планується, мали: Устінов Олександр (Заклик до місії), Грицюта Віталій (зовнішня місія та підтримка місіонерів), Давидюк Юрій ( Біблійне навчання у області), Роман Крещук (Взаємодія церков між собою), Яремчук Тарас (Виховання нової генерації вірних Богові молодих людей, євангелізаційні заходи). Особливою частиною планування та мотивації були виступи Гаврилюка Олександра та Курбацького Романа, які відкривали ідею та закликали людей стати ініціаторами розвитку Руху R500 ( 500 років Реформації). Вони говорили про нашу відповідальність активніше та систематичніше взятися за можливість послужити людям України у час, коли і держава і час особливо сприяють такій ідеї!