xg8sqiJ5BNc

Фокусуємо погляд на Христа Гарною традицією християн є заходи, які об’єднують молодь не лише однієї церкви, а й всього міста. Такою подією є нічна молитва молоді міста Рівне. Понад 400 молодих людей з області приїхало для спільної молитви за потреби сучасного християнства. Як же все це відбувалося?

Молитва була присвячена темі «Боротьба». Своїми роздумами на цю тему ділився Тарас Яремчук, пастор церкви «Надія». Справді, в сучасному світі нам щодня доводиться з чимось боротися, чи то  банальні звички, чи й серйозніші проблеми. Та, на жаль, запал до перемоги з часом згасає, і як результат – ми програємо. Біблія нам чітко каже: «Біжімо з терпеливістю до боротьби» (Послання до євреїв). Сам Бог закликає нас боротися, адже це саме той стан людини, коли вона здатна робити вчинки, здатна змінювати оточення. Проте в будь-якій боротьбі нам потрібно бачити орієнтир - те, до чого ми прагнемо. Нам потрібно бачити, за Кого ми боремося. Нам потрібен орієнтир, прапор. У Біблії ми зустрічаємо багато імен Бога, одне із яких є Єгова Ніссі, що означає Бог-Прапор. Ось у Кому наша справжня перемога! Якщо я змагаюся під Господнім прапором, то немає жодних сумнівів – я виграю. Нашим знаменом не мають бути наші служіння, програми чи методи. Нашим прапором має бути Єгова Ніссі. Лише Він один здатний дати нам перемогу. І якщо нам стане важко серед духовної битви, ми завжди можемо звернутися до джерела нашої перемоги.

Всі ми – воїни, учасники  духовної битви. Церква - це велика сила, яка здатна перемагати. І хоч у кожного є своя боротьба, але у нас один і той самий прапор – Єгова Ніссі. Загони різні, армія одна. Проте обов’язковою умовою має бути взаємна підтримка. Чи підтримую я того, хто зараз на «передовій»? Звісно, у духовному сенсі підтримую, проте питання те ж саме: що я роблю для того, щоб хтось зараз, цієї миті, не впав під тиском ворога? Молитва – це велика сила, але досить часто ми здатні вчинити якусь дію, фізично прийти на допомогу іншим. Кожен із нас уже став переможцем, коли прийняв Христа в своє серце. Але постійною перемогою є наш плід для Бога. Якщо немає плоду – де ж тоді наша боротьба? Досить часто ми самі собі опускаємо руки, кажемо, що вже нічого не вийде. Але якщо ж Бог за нас, хто може бути проти?  Нічна молитва – це чудовий захід, на якому ми можемо сфокусувати свій погляд на Христа, можемо перевірити свої серця та просто побути в єднанні з Творцем. Ми дуже вдячні Богу за таку гарну можливість бути з Ним!

Софія Сташук