image 0 02 05 4cb560f8b698bf44de0c295c3f6ab7f72ac8fa3d9efb65f5a8c59cb2cc6c0eb9 V

Молодіжне служіння у нашій області завжди було багатим на посвячених, цілеспрямованих, вірних, талановитих служителів. Вони запалювали до Божої праці інших, мотивували боротися за чистоту та бути не лінивим у праці проголошення Євангелії. Не стало виключенням і теперішнє покоління. За останнє десятиліття було здобуто багато досвіду, напрацьовано матеріалу, виховано багато учнів.     

В той же час, людям властиво думати не тільки про теперішнє чи минуле, але і турбуватись про майбутнє. Саме з такою метою був організований 11-й табір  молодіжних служителів Рівненської області. Робоча назва табору "Молода Борода", яка так і лишилася "підпільною" мала на меті показати принцип, коли ті, хто уже довший час звершують служіння, хто має досвід та відповідальність у тій чи іншій ланці церкви – передає досвід молодим, недосвідченим братам, які зможуть продовжити служіння, ще з більшою силою та мотивацією, адже будуть мати нагоду запобігти помилок, що допускали попередники.    

Табір проходив з 18 по 21 січня 2017 року у ретріт-центрі церкви "Фіміам", що знаходиться у селі Заозерне Волинської області. 130 учасників табору були поселені у хороших умовах тихого і сприятливого для навчання та спілкування місця. Цього року табір відрізнявся тим, що це було виключно братерське спілкування. Можливо саме тому вдалося досягнути максимальної відвертості у спілкуванні під час "Зустрічей біля каміна", що проходили по закінченню вечірнього зібрання у четвер та п'ятницю. Першим гостем був Павло Миронюк, пастор церкви "Фіміам" м. Луцьк. Він ділився особистим досвідом молодіжного та загалом церковного служіння. Шокуючим було для багатьох, що він у 15 років став обласним керівником молоді при ООЦ ЄХБ Волині. Він взяв на себе відповідальність, яку успішно ніс багато років. Також Павло був відкритим до запитань про особисте життя, сміливо проголошуючи основні принципи Євангелії, що дає змогу звершувати переможне життя.

Брат Павло був основним спікером ранкових семінарів. Головними темами яких були: відповідальність за церкву, відповідальність за оточуючих, переживання за долю невіруючих людей, посвята на служіння. В один із вечорів, Павло Миронюк проповідував про моральну чистоту та чистоту відносин між молодими людьми протилежної статі.

Також учасником табору був Олександр Гаврилюк, пастор церкви «Преображення» м. Рівне. Темою його проповіді під час закриття табору був текст з  2 Послання до Тимофія 2:3 "А ти терпи лихо, як добрий вояк Христа Ісуса!" . Він прирівняв кожного служителя до вояка, який знає за що і проти кого воює. Також, Саша був учасником відкритого вечірнього спілкування, під час якого брати задавали дуже багато запитань. Спілкування було настільки приємним, що тривало майже три години, що ще раз довело, що відвертість і чесність у відповідях на виклики сучасності є дуже хвилюючими молодь темами. Також, ще до цього, на вечірньому зібранні, Олександр Гаврилюк, як відповідальний за Рух R500 у братстві ЄХБ, закликав до того, щоб ніхто не знехтував можливістю використати прекрасний час і можливості, які є для того, щоб благовістити Євангеліє нашому народові.    

Приємними та повчальними були практичні семінари, які проводили наші брати Курбацький Роман - "Робота у команді", Матвійчук Павло - "Як залишити після себе служителя", Цимбалістий Олег - "Як впливово говорити", Ворона Сергій - "Торкаючись серця" (душеопікунство). Брати ділилися особистим досвідом служіння. Метою цих семінарів було: передача досвіду молодим братам у тому, що є важливим для подальшого успішного звершення молодіжного служіння.     

Це надихає, коли Бог об'єднує різних за віком людей(наймолодшому учаснику 14 років) , різних за професією, місцевістю проживання, освітою, дарами, можливостями людей для виконання Свого Великого доручення серед молоді!

Яремчук Тарас