image 0 02 05 3c7d668694fd96f29cb69c7c9e94a338affb3fd3c3fa8bdadd3b4cfe15ff4ad1 V

XXI століття – доба віртуального спілкування, смартфонів, гаджетів. Молоді люди змінюють пріоритети на більш зручні для повсякденного життя. Яке ж місце у такому світі займає Боже Слово – Біблія?

18 лютого 2017 року відбулася молодіжна конференція на тему «Цінність Слова». Гостем заходу став пастор американської церкви Gateway Bible Church Род Філліпс. Він наголосив на тому, що головне в нашому житті – це спілкування із Богом, тому неважливо, чи це друкована Біблія, чи електронний варіант. Старші люди надають перевагу тій Біблії, яку можна тримати в руках, робити позначки та писати думки. Молоді зручніше користуватися різними додатками на телефонах, проте чи має це суттєву різницю? Біблія одна, чи то в руках, чи то в телефоні. Головне – винести з читання те, що до нас хоче донести Господь. Також Род акцентував увагу на тому, що ми, люди, були створені заради відносин з Творцем, а Біблія – це Його лист до нас.

Оскільки Він створив нас по Своїй подобі, значить, відповідно, Бог чекає спілкування. Також у Біблії ми зустрічаємо багато застережень, або, як ми любимо їх називати, заборон. То що ж це – заборона чи засторога? Скажімо, ремінь безпеки – це обмеження свободи чи турбота про наше життя? Або, наприклад, загорожа, яку ми вважали ледве не тюремною сіткою, виявилася насправді засторогою перед прірвою. Бог надто сильно нас любить, щоб дозволити даремно витрачати своє життя. Для життя кожної людини Він має Свій план. Під час читання Біблії ми можемо знайти цей план, якщо ми справді щиро того бажаємо.

Також присутні мали можливість почути думки та особисту практику пасторів стосовно їхнього читання. Своїм досвідом ділилися Род Філліпс, Джей Ді, пастори американських церков, Роман Курбацький, пастор новоствореної церкви «Дім Примирення»,та Олександр Одемчук, пастор Рівненської церкви «Дім Євангелія». Дехто з них читає Біблію по спеціальному плану, дехто досліджує книгу за книгою. Проте усі вони одноголосно стверджують, що без постійно читання Слова неможливо мати повноцінні відносини з Богом. Кожен з них щодня має певний час для читання та спілкування із Творцем, і вони мають результат, адже Бог вірний своїм обітницям.

Конференція завершилася приємним спілкуванням у колі друзів, адже були присутні не лише представники рівненських церков, а й молодь церков з області. Нехай Господь благословить такі заходи, які збагачують молодь та запалюють жити для слави Його!