EK6gwMNHGgQ

Недільний день 14 лютого для церкви с. Городок, Рівненського району, був особливим. В цей день звершилося рукопокладення на дияконське служіння Віктора Іванюка.

Святкове богослужіння церква розпочала гімном всіх християн - "Вірую". Присутнім у залі запам' ятаються чудові проповіді Дяка Богдана та Фомічова Руслана (пастора церкви "Життя" м. Рівне).

Брати наголосили на нелегкій праці диякона на ниві Господній, який має віддавати свій час, енергію, здібності тим, хто цього потребує. Диякон – це той, хто підтримує  віруючих у складних ситуаціях їхнього життя, турбується про те, щоб нагодувати духовною їжею тих, хто йде до церкви, своїм життям проповідує Благу звістку.
  Зі словами настанови для Віктора Іванюка та його дружини Валентини звернувся заступник голови ООЦ ЄХБ Рівненської області Володимир Ростиславович Доброчинський. Саме він наголосив, що від підтримки дружини залежить праця і авторитет диякона.
  Зворушливими молитвами уже диякона церкви та його дружини, а також пресвітера місцевої церкви Василя Ткачука, Р. Фомічова та В.Р. Доброчинського закінчилося святкове богослужіння.
  А на завершення звучали слова християнської пісні "Ми руки покладаєм на обранця свого..."
З любов' ю, радістю, щирими посмішками та привітаннями продовжилось свято за смачним фуршетом.