IMG 1715

15 листопада 2015 р. Дім молитви церкви ЄХБ с. Новосілки, Здолбунівського району, був заповнений братами і сестрами місцевої церкви, гостями з інших церков та односельчанами, які зійшлись для того, щоб щиро подякувати Богу за врожай. Зібрання розпочав молитвою і проповіддю Євангелії пастор церкви Михайло Воронюк. Він зачитав декілька текстів з книги Псалмів: «Дякуйте Господу, добрий бо Він». Бог благословив нас і дав нам гарний врожай, хоч ми переживали, бо довгий час не було дощу.

Після проповіді пастор Михайло і диякон церкви Віктор Гаєвський звершили особливу молитву подяки Богу за хліб фізичний і хліб духовний. Гостями на святі були сестри обласного комітету: Таіса Воронюк, Руслана Корольчук, Людмила Лустюк, Світлана Седикіна, Ольга Монюк. Вони також славили Господа чудовим співом та віршами.

Потім Словом Божим і свідоцтвом свого навернення поділився пастор церкви с. Новоставці Сергій Блищик. Люди були по-особливому зворушені, коли чули як Бог міняв серце Сергія. В його родині ніхто не вірив в Бога, а Сергій почав шукати ціль життя в різних конфесіях, але коли відкрив Біблію, почав серйозно читати і задумуватись, спочатку дружина Лєна, а потім і Сергій покаялись і прийняли хрещення – дали обіцянку служити Господу.

Сестра Орися Воронюк, член місцевої церкви, розповіла, як Бог її уздоровив і заспівала дует із сестрою Таісою.

І діти і дорослі дякували Господу і славили Його за щедрий врожай на Україні.

Закінчував зібрання  заступник голови ООЦ, Михайло Андрійович Ільюк, який зачитав із Послання до Галатів 6:7-8 Закон сіяння і жнив: «Не обманюйтеся, - Бог не може бути осміяний, бо що тільки людина посіє, те й пожне! Бо хто сіє для своєї плоті, той від плоті пожне тління. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне». Брат Михайло особливо наголосив, що ми сіємо в душі тих, хто навколо нас: в наших рідних (дітей, внуків), сусідів, колег. Він закликав сіяти духовне для вічного життя, тому що коли сієш для тіла – воно є тлінне.

Свято закінчилось святковим смачним обідом, щирим спілкуванням і ще багато співу звучало для Божої слави.