Адреса:  вул. Хмельницького,16, смт. Квасилів, 35350
Богослужіння: неділя 10:00, 18:00, середа 19:00
Пресвітер: ЧЕКЕРЕНДА Володимир Васильович

 

ІСТОРІЯ

Історія заснування церкви ЄХБ у смт Квасилів бере початок у 1991 році, коли прийняли святе по вірі водне хрещення і стали членами Першої рівненської церкви ЄХБ сім’ї Кужелів та Чорних. На їх прохання того ж року в Квасилові стали проводити євангельські зібрання, які відбувалися в домі Кужелів по вулиці Хмільній, у будинках Чорних та Труш по вулиці Б. Хмельницького.

З 1992 року розпочалися регулярні зібрання в будинку сім’ї Кужелів, які проводив пастор  Першої рівненської церкви ЄХБ Бахур Володимир Петрович. Цього ж року в приміщенні місцевого клубу започаткували недільну школу подружжя Володимир та Тетяна Сімчуки – члени Першої рівненської церкви ЄХБ.

У зв’язку з ускладненням транспортного сполучення 1993 року віруючі звернулися до місцевої влади з проханням надати приміщення в селищі для проведення богослужінь. Актову залу, класи для дітей недільної школи гостинно надала адміністрація ПТУ – 16.

Упродовж наступних років церква невтомно трудилася, а Господь зрощував плоди її праці. Євангелізації, дитячі і молодіжні християнські табори, допомога в служінні недільної школи в Мізоцькій школі-інтернаті – в усіх цих напрямах працювали квасилівські брати та сестри.

1995 року був зареєстрований статут місцевої церкви ЄХБ.

За рік громада віруючих квасилівчан придбала старенький будиночок по вулиці Б. Хмельницького. А 1998 року розпочалося будівництво Дому молитви. Члени церкви завзято працювали на будівництві, ревно молилися, жертвували і спільними зусиллями з Божого благословіння завдяки допомозі багатьох братів і сестер, церков і віруючих будівництво було завершене в 2000 році.

У духовному будівництві місцевої церкви взяли участь діти Божі багатьох церков, серед яких члени Першої рівненської церкви, Колоденської, церкви В.Омеляна, «Світло Євангелії» м. Здолбунів, «Дім Євангелії» м. Рівне.

2005 року була започаткована дочірня церква «Переображення» в смт Здолбунів – 2. З 2007 року звершується духовно-просвітницька праця в селі Глинськ Здолбунівського району. На даний час діти Квасилова мають змогу пізнавати духовні цінності в клубі «Майбутнє України», підлітки і молодь – через служіння християнського футбольного клубу «Сапфір».

Будівництво духовного храму триває. Ісус Христос ще будує Свою живу Церкву – спільність спасенних вірою в Ісуса Христа.