05

В грудні 2014-го року, за проханням Ірини Цвєлікової – на той час, відповідальної за дитяче служіння в Донецькій області, ми вперше провели акцію збору солодких подарунків для діток сходу України. Пізніше ми повторили подібну акцію на свято Пасхи і вже самі завезли всі зібранні подарунки в Церкви сходу. Відвідавши багато міст та Церков, ми зрозуміли, що подібні акції допомоги потрібно проводити постійно, хоча б декілька разів на рік.

Чому? На це є декілька причин. По-перше люди сходу живуть трохи бідніше, ніж ми, тому це добра справа, допомагати їм та їхнім діткам. По-друге – членів наших Церков і взагалі всіх наших людей варто привчати до жертовності та безкорисної допомоги іншим, тому що так навчає Біблія. По-третє – ось така невелика, але постійна допомога діткам та сім’ям дуже впливає на відношення жителів сходу України до нас, жителів Заходу, вони дивуються, радіють, дякують, люблять та моляться після всього цього за нас і це ще раз демонструє єдність Церкви Ісуса Христа.             На даний час ми вже змогли провести 4 таких акції і посилено готуємося до 5-тої.

Ось невеличкий звіт цих акцій:

1.      Різдвяна акція 2015-го року15 населених пунктів,1670 подарунків.

2.      Пасхальна акція 2015 14 міст, 21 Церква, 4500 подарунків та 2 тони продуктів.

3.      Різдвяна акція 20164054 подарунки, 1000 дисків з християнськими мультфільмами та фільмами про Різдво.

4.      Пасхальна акція 20164020 подарунків, 1900 дисків з християнськими мультфільмами та фільмами про Пасху.

Всі зібрані подарунки ми передаємо Церквам, а вони вже роздають їх для дітей своєї Церкви, свого міста чи села, проводячи різноманітні святкові зібрання, вистави та акції. Пастори Церков, керівники дитячих служінь, директори шкіл, вчителі Недільних шкіл та діти щиро дякують всім нам за ці солодкі подарунки і прославляють Бога за наші широкі та щедрі серця…

Тому будемо продовжувати творити добро та допомагати діткам сходу України відчувати радість Різдва та Воскресіння Христового, тому що нас до цього закликає Біблія: «А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!» Гал. 6:9-10.

Якщо у вас ще є якісь запитання чи пропозиції, звертайтеся,

ми будемо раді вам відповісти та вислухати вас – 0971686159 – Павло Матвійчук, пастор Костопільської Церкви ЄХБ