Изображение 004

Історичне село Іванне, що розкинулося на берегах мальовничої ріки Ікви,  розташоване за 10 км від великого адміністративного та економічного центру Рівненщини - міста Дубно. Згідно з планами адміністративно-територіальної реформи 2015-го року, Іванне має увійти до складу міста Дубно, що посилює його роль у розвитку інфраструктури краю. Нині у селі мешкає близько 939 жителів, нараховується 300 дворів, є велика загальноосвітня школа, лікарська амбулаторія, декілька фермерських господарств. Значна частина мешканців – особи середнього та молодого віку, є багато дітей.

До 1939 року, тобто до встановлення Радянської влади на Західній Україні, у селі Іванне мешкало багато віруючих. Саме з цього села вийшли відомі християнські родини – Лебеді, Мосійчуки, Ціони, Тарасюки, Вдовичі, Логвеси, Бернацькі та інші…Якщо об’єднати навколишні села а саме, Лебедянку, Бортницю, Зелене та Іванне на той час було понад 40 сімей віруючих. Доводилось в різну погоду, в дощ та хуртовину, пройти понад 5 км, щоб прославити та помолитися Богу. Віруючі збиралися в будинку сім’ї Бернацьких. Проте, у другу світову війну не добра рука підпалила цей будинок і він був не придатний для проведення  богослужінь. Віруючі сім’ї збиралися по хатах.

Однак, за роки комуністичного режиму віруючі поступово  витіснялися з села, і євангельським  родинам  у Іванні було не легко. Проте віруючі Дубна молилися за це село. І духовна праця на теренах Іванне була відновлена у червні 2001 року. Саме тоді в селі відбулася євангелізація в клубі, організувалася група по вивченню Біблії й розпочалися регулярні євангельські богослужіння.

У 2002-му році  5 мешканців села Іванне прийняли святе по вірі водне хрещення котре відбулось з дубенською  місцевою церквою. Служіння проходили в будинку віруючої сестри Катерини Мазурок. Силами об’єднання, та матеріальною допомогою деяких церков з-за кордону в 2006 році було придбано невелику житлову споруду, котру нині переобладнано під молитовний будинок. Вперше за 100 років в селі Іванне в 2014 - 2015 роках відбулось хрещення на мальовничих берегах річки Ікви.

Нові Божі діти приєдналися до церкви  «Об’явлення» в якій наріжним каменем і головою являється Ісус Христос.

На даний час по милості Божій, нараховується 16 членів, є молодь та недільна школа.

23 жовтня 2016 року церква ЄХБ «Об’явлення» святкувала десятиріччя свого заснування. Десять років, багато це чи мало? Християнству на землі майже 2000 років. Ювілеї – це можливість оцінити Божу благодать, - це можливість вшанувати Засновника Церкви та Спасителя світу – Ісуса Христа.

Попереду церкву чекає зустріч з її Нареченим, яка ніколи не закінчиться в славі  Отця.

Щирими словами в цей день церкву вітали гості: брати з Рівного, Володимир Доброчинський, затупник голови ООЦ, Володимир Нестерук, пастор церкви ЄХБ "Відродження". На свято завітала голова сільської ради - Світлана Олександрівна Бірук. Також брати Сергій Рачинець - християнський поет і письменник та Володимир Безкопильний. Співоча група із церкви села Омеляна славила Господа натхненним співом. 

Пастор місцевої церкви Валерій Марковський привітавши з ювілеєм, побажав всім духовно зростати, жити згідно Євангелії серед цього гріховного світу, щоб церква наповнялась спасенними Христом людьми, та була вірною Йому до кінця.