image 0 02 05 1b16cbc5f8b1aa451ccee0b901cccc38e6730321ae42861de8e7270be0b04299 V

Вже неодноразово церква «Відродження» проводила молодіжні зібрання, на які запрошувала інші церкви. Нещодавно відбувся ще один Вечір хвали, який зібрав молодь з усієї області. Метою вечора було налаштувати всіх учасників на такий стан, щоб вони відчули присутність Живого Бога, перейнялися Його емоціями, загорілися бажанням служити Йому. Разом з місцевою групою прославлення присутні віддали хвалу Творцю за все, що мають в житті. 

Ведучий вечора, Орест Панасюк, закликав усіх переосмислити своє життя, задуматися над своїми вчинками, словами, поведінкою, чи Богу подобається таке?  Гостем вечора був Олександр Муляр із церкви «Преображення». Разом із ним ми думали над темою духовності, святості, над практичним проявом цих речей. Дуже часто ми оцінюємо інших по їх зовнішньому вигляді. Та й себе намагаємося вдягнути якнайкраще. А як щодо духовного одягу? Він у нас є? Як він виглядає? Ми, християни, маємо дуже багато вкладати у свій дух. Це та частинка нас, яка має найкоротший шлях до Бога. Наша духовність проявляється не в тому, що ми гарно співаємо на сцені, не в тому, що ми проповідуємо на масштабних заходах, не в тому, що нас впізнають в кожній церкві. Ні, духовність – це коли ти там, де болить, коли допомагаєш тим, кому важко. Справжнє прославлення буде тоді, коли наш дух буде в єдності з духом Божим. Ми маємо настільки добре знати Його голос, щоб відразу відрізнити його від всіх інших, навіть від дуже схожих.  

Чим ми хвалимося? Як часто кличемо друзів до церкви, до Бога, кажучи, що з Ним добре? Так, нам добре з Ним, то чому ж ми мало кому про це кажемо? Якщо нам добре, то давайте зробимо Бога центром свого життя, щоб всі, хто нас бачить, самі захотіли до Бога, бо з Ним справді добре. Часом буває страшно і важко розповісти про Бога, але через такі обставини Його Ім’я буде прославлене. 

Сташук Софія