E-mailДрукЕкспорт ICS

Конференція для вчителів Недільних шкіл

Подія

Назва:
Конференція для вчителів Недільних шкіл
Коли:
Пт., 28. вересня 2018, 10:00 h - Сб., 29. вересня 2018
Де:
,
Категорія:
Конференції
Створено:
Оленка

Опис

«Забуваючи те, що позаду, я пориваюсь до того, що попереду. Прагну до мети, до почесті високого поклику Божого в Христі Ісусі» Флп. 3:13,14 

Доброго дня, шановні дитячі служителі! 

Літо добігло до  плідного табірного завершення і ми знову на порозі нового навчального року. Попереду – нові виклики часу і нові вимоги до нашої педагогічної діяльності, знайомства з новими дітьми і нові форми проведення служіння. Все у цьому світі видозмінюється, незмінним залишається лише Бог, Його Слово і любов!Тому нашою метою є проповідувати дітям Царство Боже цікаво і доступно.  А для цього треба, аби наші біблійні уроки користувалися попитом у найвибагливіших дітей та їхніх невіруючих батьків. Що для цього потрібно зробити? Якщо ви хочете підвищити свій духовний і кваліфікаційний рівень як дитячого служителя, ми запрошуємо вас прослухати лекції дводенної конференції «Наступний крок» -  «Next step». Вона буде проходити 28 і 29 вересня 2018 року за адресою: м. Рівне, вул. Дворецька, 41.

Програма 1-го дня:Реєстрація о 8.30. Початок занять о 9.00. Вступна лекція Олександра Ярмушка. Лекції на тему: «Методика викладання біблійного уроку» та «Психологія дітей від 3-ох до 15-ти років» - протягом дня. Обід, вечеря, а також цікава екскурсія вечірнім містом Рівним, яка завершиться на «Лебединці» за горнятком запашного чаю і кави.           

Програма 2-го дня:Реєстрація нових учасників з 9.00 до 10.00. Проповідь, інтерв’ю з сім’єю служителів Сімчуками, які працюють для Господа понад 30 років, лекція духовного зростання «Наступний крок», зустріч з директорами клубів «Майбутнє», подяка Богові за табори, представлення нової програми 30-ти біблійних уроків «Він жив двічі» для недільних шкіл, тісне спілкування у колі однодумців, обмін досвідом, красива фотозона, кава-брейк, смачний обід, магазин християнської літератури видавництва «Смірна».

   Для Бога цінною є кожна дитяча душа!

Тож служімо так, щоб дітям був цікавий Бог!


Місце проведення

Розташування:
Дім молитви ЄХБ "Відродження"
Вулиця:
Дворецька 41

Опис