IMG 7113

2 листопада 2015 року в приміщенні церкви «Відродження» відбувся Всесвітній День молитви жінок-християнок. Тема, яка була запропонована жіночим відділом Союзу баптистів взята з книги пророка Ісаї 30:1-2 «Вставай, світися».

Сьогодні темрява обійняла народи. Війни, хвороби, голод, переслідування, приниження – на жаль, це складові нашого часу. Багато людей не бачать виходу, не мають надії, не бачать майбутнього.

Ось і наша країна опинилась в скрутних обставинах: - порушені її кордони, війна принесла багатьом сім′ям горе та сльози, збільшилось число вдів, сиріт, людей, які втратили дах над головою. Тому нам стали зрозумілішими проблеми інших країн, їх біль став нашим болем.

«Вставай, світися» - цей біблійний текст закликає нас до дії. Незалежно де ми живемо, яке наше фізичне здоров′я, наскільки ми духовно зрілі, для кожної із нас у Божому винограднику є праця.

І в цей особливий день жінки-християнки об′єдналися не лише в молитві, а ще і для того, щоб підбадьорити одна одну, та поділитися тими благословеннями, які були отримані від Господа протягом року.

Заклик Ісуса, щоб ми не припиняли свою працю поки «Є ще час» записаний у Єв. від Матвія 5:14-16. Ми повинні служити Богові з радістю і вдячністю, пам′ятаючи, що Він зробив для нас.

Ісус сказав: «Що Він є світло для світу.» Ось саме це світло ми повинні відображати коли служимо іншим.

Багато гарячих молитов в цей день піднеслося до престолу благодаті із сердець сестер по всьому світу. Господь закликає нас встати і в нашому служінні дозволити Йому сяяти через нас (Флп.2:15).

 

 

 

* * *

Після Всесвітнього дня молитви в церкві міста Березне відбулась регіональна конференція,  яка була проведена обласним жіночим комітетом.

ІІ тема: «Терпимі гріхи». На початку конференції з вітальним словом до сестер звернувся пастор церкви Бортманський Григорій.

-          А, дійсно, чи живуть в нашому серці ці терпимі гріхи? Недаремно Ісус сказав всім, хто бажав покарання для жінки, схопленої в перелюбі (Ів. 8:7) «Хто із вас без гріха, перший кинь в неї камінь».

Святе Писання постійно говорить нам про нашу гріховну природу. Гріх присутній на багатьох рівнях нашого духовного життя і спотворює його. Коли ми говоримо про гріхи, то маємо на увазі думки, слова, діла, які є бунтом проти Бога, невиконанням Його Слова. А терпимих гріхів, з якими нам потрібно бротись є дуже багато – це і гордість, і егоїзм, роздратованість, наклепи, осудження, невдоволення, гнів, заздрість і т.п.

Аналізуючи суд над Ісусом можна побачити яку руйнівну силу мали ці гріхи. Кожна група людей ,яка була задіяна у цьому процесі – фарисеї, садукеї, Ірод, Пилат, сторожа, мали ще і свою користь від страти Ісуса. Фарисеї і садукеї навіть вважали себе захисниками Божого закону.

Що ж нам робити, коли побачимо в собі ці терпимі гріхи? Визнати їх перед Богом і просити Його допомоги для звільнення від них. Христос дає важливі поради всім тим, хто бажає перемагати свої гріхи. Матвія 11:29 «Візьміть ярмо Моє на себе й навчіться від Мене, бо Я тихий і покірливий серцем – то й знайдете відпочинок душам вашим.»

Оточуючі нас люди дуже уважно дивляться на нас, християн, ми іноді можемо думати, що ці непомітні гріхи заховані від їх очей, та коли ми не намагаємось звільнитись від них, ми стаємо лицемірами, які самі не виконують те, про що говорять.

Блаженні ті християни, які не мають жодних ілюзій щодо себе. Об. 2:10 «Будь вірним Мені до смерті і дам тобі вінець життя» - так говорить Бог.

Всім сестрам було цікаво і корисно пороздумувати над запропонованою темою. В продовження зустрічі сестри ділились свідченнями, розповідали вірші і співали псалми для духовного збудування і підбадьорення.  

Спілкування сестри продовжили за чаєм з тістечками, які виготовили сестри зі Здолбунова. Особливу подяку висловлюємо Богові за чудовий час єднання і сестрі Булці Валентині за підготовку конференції.

Седикіна Світлана