00IMG 0281

7 серпня 2016 року в  місті Здолбунів на озері в гідропарку дві церкви – м. Здолбунів та с. Копитків - звершували заповідь хрещення.  Троє братів і шість сестер вступали в Завіт з Господом і дали обітницю Богові доброго сумління.

На початку Іван Степанович Попрожук, пресвітер церкви ЄХБ «Гефсиманія», говорив про цінність Слова Божого, в якому Бог відкриває звідки все з′явилось, куди рухається і який буде кінець. Бог хоче, щоб кожна людина успадкувала вічне життя. Хрещення – це символ очищення, яке людина приймає по вірі в Ісуса Христа, це прилюдне проголошення навернення до Бога. Велика радість на небі, коли людина кається, повертається до Бога.

Микола Михальчук нагадав, що хрещення – це символ похорону плоті і воскресіння до нового життя з Богом. Людина грішна, і єдиний шлях спасіння – це віра в Ісуса Христа. Він зачитав притчу про багатого юнака із Євангелії від Луки 18 розділ, який підійшов до Ісуса, задав важливе питання і зі смутком відійшов, бо отримав відповідь, яка не співпадала з його поняттям. Ісус бачить серце кожної людини, думки і наміри. Що скажемо Йому, коли станемо перед Ним віч-на-віч? Щоб не мати страху, треба зректись себе, прийти до Бога на Його умовах, і зробити так як каже Його Слово, а не традиція чи інші люди. Спастись без Христа неможливо.

Тарас Олексійович Бричук, пресвітер церкви ЄХБ «Гефсиманія», говорив про порядок описаний в Слові Божому «…Один Бог, одна віра, одне хрещення». Бог відкриває Себе людям, люди мають повірити і засвідчити актом хрещення і подальшим благочестивим життям свою віру.

Після того, як прозвучали урочисті слова «Вірую!» та «Обіцяю!» із уст тих, хто приймав хрещення, всі присутні направились в Дім молитви для продовження зібрання.

В обновленому залі панувала атмосфера піднесення і радості. Фєдя Жакун зачитав із книг Ісуса Навина 5:18 та Об′явлення 7:13-17 про те, що найбільше благословення – це коли Бог на нашій стороні. Тоді повна Божа опіка і захист супроводжують наше життя.

Віктор Приймак, брат зі США (м. Сіетл), зачитав із книги Єремії 31:21 та листа до Євреїв 13:7. Ісус вчора, сьогодні і повіки Той Самий і дає певні знаки і вказівки, на які ми маємо орієнтуватись в цьому світі, щоб досягти вічної мети.

Володимир Олексійович Бричук, пресвітер церкви ЄХБ с. Колоденка,  наголосив, що день хрещення – це велике духовне свято, бо показує результат спільної праці Духа Святого і церкви. Він дав настанови братам і сестрам, зокрема сказавши, що духовний ріст, розпочавшись, має продовжуватись і для цього потрібні певні умови. Полюбити і читати Слово Боже (1Петра2:2), молитись і покладати надію на Бога (Притчі 3:5-6), ніколи не забувати, що Бог вірний (1Ів.1:9) і завжди поряд, Він веде, потішає, благословляє. Посилаючи випробування, подає силу все здолати (1Кор.13:10). І на завершення зачитав із листа до Римлян 8:31 «Коли Бог за нас, хто проти нас?». Ці слова були чудовим підбадьоренням і для тих, хто вже не один рік слідує за Господом.

Нових членів церкви благословили молитвами, вони вперше брали участь у Заповіді хліболамання.

Пізніше їх привітали квітами, подарували книги і спілкування продовжилось за смачним обідом.