IMG 4625

19 листопада в Костополі в приміщенні центральної церкви відбулася . Близько 50-ти сімей з 17-ти різних церков області були присутніми на ній.             Розпочалася конференція з молитви та прославлення. Всі присутні від щирого серця дякували Богові за Його милість над нашим краєм, за створення нових сімей в наших церквах, за благословіння, які Він нам посилає у наших сім’ях.

Після цього розпочалася перша лекція – «Духовне життя в шлюбі», яку проводив пастор місцевої церкви «Слово Життя» - Олександр Котяй. Він говорив присутнім про важливість духовного життя в кожній християнській сім’ї. Розповідав про важливість покликання від Бога для чоловіка, так як було це в Мойсея, про важливість та постійність молитви жінки за духовність в сім’ї, як було це в Анни, закликав боротися з твердинями, які зустрічаються в нашому сімейному житті та виходити переможцями у різних духовних битвах.            

Під час наступної лекції служитель-місіонер Олександр Максімов закликав всіх присутніх до активності в служінні. Він говорив, що кожна сім’я може служити Богові молитвою, постом, практичною допомогою іншим шлюбам, також сиротам, вдовам та служителям церкви. По кожному пункту служіння лектор закликав всіх присутніх прийняти конкретні рішення та записати імена людей і дату, коли ми зможемо послужити їм.

Під час перерви на обід була змога ближче познайомитися між собою, придбати сімейні курси та християнські календарі.            

Після обіду була заключна лекція – «Романтика в шлюбі», яку проводив пастор Рівненської церкви «Благодать» - Любомир Турчак. Прочитавши Пісні над Піснями 8:7, лектор закликав всіх присутніх прийняти три важливі рішення і своєму сімейному житті: - Не загашати своє кохання; - Не заливати своє кохання; - Не продавати своє кохання. Ми маємо берегти вірність своїй подружній половинці і не здаватися ні під яким тиском життєвих обставин. Апостол Павло пережив багато переслідувань та гонінь за свою віру в Бога, але залишився вірним – це прекрасний приклад і для всіх нас – залишатися вірним Богові та своїй сім’ї.            

Наприкінці зустрічі всі присутні отримали інформацію про ціль, структуру та бачення сімейного обласного служіння, заповнили анкету, та отримали ще одне практичне завдання у вигляді «баночки солодощів». Ми дуже вдячні Богові за прекрасно проведений час і молимося про зріст сімей в наших Церквах та сімейного служіння в нашій області.

Наступну конференцію плануємо провести 25 березня 2017 року.