image 0 02 05 337d786a2d99badca91c10ef504b09d81634112423a449a3b14ada0442c305c9 V

В будинку культури  с. Олександрія, Рівненського району, 15 січня місцева церква запросила мешканців села на вечір християнської  пісні за участю Сергія Яблоцького,  Жанни Бичковської, Олександра Колоніцкого. Музичним керівником  заходу був Олександр Бичковський. Ці заходи проводились в рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації .

Олександр Устінов, керівник відділу організації нових церков, проповідував про гріхопадіння, коли сталась деформація людської душі, серця, відносин. Але Бог Отець проявив Свою велику любов до людей через народження Ісуса Христа. Ісус прийшов щоб реформувати наші деформовані гріхом серця. У цьому егоїстичному світі люди рідко чують слова щирої любові. Прихід Сина Божого, Його смерть і воскресіння , це дорогоцінне послання Отця до кожного, яке означає: «Я тебе люблю». Приємно знати, що тебе люблять. Істинною любов′ю, яка понад наше розуміння, любить нас Сам Творець. Він дав нам життя і пропонує життя вічне в Ісусі.

Василь Борисович Срібнюк, пастор церкви ЄХБ с. Олександрія, молився за мир і благословення нашого краю.

22 січня відбувся міжконфесійний захід, в якому разом з братами і сестрами місцевої церкви ЄХБ брали участь віруючі православної церкви Київського патріархату, християни віри євангельської. Святкування народження Спасителя Ісуса Христа об'єднало три конфесії.  Люди були задоволені, що всі ми, як християни, можемо спільно, об'єднавшись прославляти Бога і радіти Його народженню.