DSCN2803

В неділю 19 березня 2017 року, в церкві ЄХБ села Малево, Демидівського району, відбулось зібрання, на якому звершили рукопокладення брата Котяя Филимона Даниловича на дияконське служіння.

Цього дня церкву відвідали: голова Рівненського обласного об’єднання  Басараба Василь Захарович, а також пастор церкви  ЄХБ «Відродження» м. Рівне, Нестерук Володимир Васильович.

На проповіді Володимир Васильович відмітив, що в цей день церква святкує три свята, перше – це неділя, друге - день вдови і третє - рукопокладення. Тема проповіді, яку підняв брат: «Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією». Це життя, яке постійно відображає Божу любов в думках, в словах та вчинках.

В зібранні брали участь загальний хор та чоловічий, звучали декламації.

Настанови для брата Котяя Филимона Даниловича давав Басараба Василь Захарович, зачитавши з Біблії декілька текстів, де  йдеться про братів дияконів, і за якими критеріями їх вибирала Першоапостольська церква Дії 6:1-7,1 Тимофія 3:8-12. Після чого звершили молитву.

По закінченню богослужіння брату Филимону і його дружині Валентині вручили подарунки. Також слова підтримки і уваги та невеличкі подарунки отримали всі присутні сестри-вдови. 

Павло Кондратюк