image 0 02 05 4e981bef3cd2b52f11e65648cdca45055e235f6d0ed3650057a1ba8e676833c0 V

30 квітня 2017 року в селі Глинськ відділ Благовістя спільно із музично-хоровим відділом ООЦ провели євангелізацію. Ведучими були брати Олег Нисинець та Сергій Яблоцький. 

На початку був перегляд фільму про оновлення і розвиток Європи під впливом Реформації. Основні тези: "Тільки Писання", "Тільки вріа", "Тільки Христос", "Тільки благодать", "Тільки слава Богу".

Всі присутні могли почути спів євангельських пісень у виконанні колективу з м. Рівне під керівництвом О.Бичковського  та проповідь Слова Божого на тему "Майте віру Божу", яку проголосив Олександр Гаврилюк.  

Суть віри Бог завжди намагався донести людям. "Багато разів і багатьма способами в давнину промовляв був Бог до отців через пророків, а в останні ці дні промовляв Він до нас через Сина, що Його настановив за Наслідника всього, що Ним і віки Він створив".(Євр.1:1-2)

Складові Божої віри:

  1. Віра в те, що Бог є "Догодити ж без віри Богові не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду". (Євр.11:6)

2. Перебувати в Божому Слові "Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове". (Рим.10:17)

3. Виконувати Боже Слово "Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в ньому, час бо близький!" (Об.1:3)

Отже, потрібно визнати, що Бог є. Він відкриває Себе у Слові (Біблії). Нехай Біблія стане книгою щоденного читання і найголовніше: потрібно ПРАКТИКУВАТИ ЇЇ ЩОДНЯ. Саме з виконання Божого Слова починається Віра Божа. Перший крок – покаяння!

Брат Олександр повідомив про плачевний стан населення в Україні внаслідок вживання алкоголю та наркотиків. Зросла кількість бездомних, сиріт, розлучень. Чому? Тому що люди не читають Біблію і не живуть за Божими заповідями. Люди вірять в Бога, але не вірять Богові. 

Брати і сестри місцевої церкви запросили мешканців села до Будинку культури. Оргкомітет вручив подяку голові Глинської селищної ради Ольховцю Петру Леонтіовичу за сприяння у проведенні свята.