DSCN4309

  «Не занедбуй благодатного дара в собі, що був даний тобі за пророцтвом із покладенням рук пресвітерів.» (І Тим. 4:14)

Недільний день 28 травня 2017 року був особливо радісним для церкви ЄХБ с. Хрінники, адже відбувалося святкове богослужіння – рукопокладення обраних церквою служителів. На пресвітерське служіння рукопокладений брат Хомич Богдан Анатолійович, а на дияконське – Новіцький Михайло Анатолійович. Випробувальні терміни для кожного з вищезгаданих служителів показали щире бажання цих людей служити Богові та опікуватись церквою Христовою.

Багато запрошених пасторів, загалом кожен брат та сестра, приклали максимум зусиль, щоб в цей день відвідати нашу церкву, молитись, благословляти та розділяти радість.

Цього дня церкву відвідали: голова Рівненського обласного об’єднання церков ЄХБ Басараба Василь Захарович,  пастор церкви  ЄХБ смт.  Демидівка Леоновець Олег Федорович, пастор церкви ЄХБ с. Малеве Хорошенко В’ячеслав Леонідович, які звершили молитву рукопокладення. Співом служив хор с. Малеве, всі серця зливалися в унісон, співаючи хвалу Богу.

На початку богослужіння пастор місцевої церкви Богдан Хомич  закликав до молитви, під час якої по-особливому відчувалася єдність церкви.

Першу проповідь виголосив пастор  церкви  ЄХБ смт.  Демидівка Леоновець Олег Федорович. Він наголосив на важливості розуміння свого призначення кожного із служителів. Акцентував головним чином на необхідності служителя постійно перебувати у молитві, щоб богоугодно виконувати своє призначення. Підбадьорив такими словами із Біблії: «Будь сильний та відважний, бо ти зробиш, що народ цей посяде той Край, що Я присягнув був їхнім батькам дати їм…»(Іс. Нав. 1:6)

В’ячеслав Леонідович Хорошенко звернувся до дружин служителів Інни та Людмили з настановами, щоби кожна, сповнена мудрості, лагідності та любові, була хорошою помічницею своєму чоловікові у всьому.

До братів-служителів з настановами звернувся Басараба Василь Захарович, голова ООЦ ЄХБ.  Для пастора Богдана навів такі слова із Біблії: «…пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно…» (  1 Петра 5:2). Щодо настанови до Михайла, Василь Захарович підкреслив важливість того, що дияконське служіння нестиме саме місцевий брат («Отож, браття, виглядіть із-поміж себе сімох мужів доброї слави, повних Духа Святого та мудрости, їх поставимо на службу оцю.» (Дії Апостолів 6:3)). Після чого звершили молитву. Розуміючи свою відповідальність і неминучість звіту перед церквою і Богом, Хомич Богдан з дружиною Людмилою та Новіцький Михайло з дружиною Інною перед Богом і церквою дали свою обіцянку звершувати це служіння за будь-яких обставин, допоки буде на це Божа воля. 

Після рукопокладення братам вручили свідоцтва, які засвідчують рукопокладення на пасторське та  дияконське служіння, а також чудові книги для духовного збагачення. Дружинам же, як слід жінкам, подарували квіти та корисні книги.

Опісля до привітань приєдналися діти, рідня, служителі, хористи, друзі і члени церкви, які обіцяли молитовно підтримувати служіння братів. Побажаймо і ми братам Божого благословення в розбудові Церкви нашого Господа Ісуса Христа, і молімося за них!

Новіцька Тетяна