Дім Божий 10541

"А я та дім мій будемо служити Господеві" Iс.Нав.24:15   За благословення материнського церкви "Благодать" м.Рівне і Обласного об’єднання церков євангельських християн баптистів, 4 червня 2017 року відбулося перше святкове зібрання церкви "Дім Божий". На богослужінні були присутні 37 людей, 17 із них люди, які не є членами церкви.

Це був день святкування П'ятидесятниці і зібрання розпочалося із споглядання Особи Духа Святого в Біблії:

А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. (Бут.1:2) – Дух Святий вічний

А Ісус, повний Духа Святого, вернувсь з-над Йордану, і Дух на пустиню Його попровадив. (Лук.4:1) – Дух Святий направляє

Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд: тож про гріх, що не вірують у Мене; а про правду, що Я до Отця Свого йду, і Мене не побачите вже; а про суд, що засуджений князь цього світу. (Iван.16:7-11) – Дух Святий відкриває людям гріх та показує правду.

Сергій Корицький і Марина Гордійчук у своєму свідченні розповіли, як Бог їх привів до себе і чому вони вирішили стати членами помісної церкви. Звучали думки про те, що церква це духовна сім’я, де люди помічають і служать потребам один одного.

Під час молитовного блоку люди кликали до Бога за організацію нових груп по вивченню Біблії на районі "Щасливе" та у Новому Дворі. Крім того, молилися за прохання один одного, що створило ще більшу сімейну атмосферу.

Наприкінці проповідував пастор церкви "Дім Божий" Любомир Турчак на основі тексту: І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися. І на рабів Моїх і на рабинь Моїх за тих днів Я також виллю від Духа Свого, і пророкувати вони будуть! І дам чуда на небі вгорі, а внизу на землі ці знамена: кров, і огонь, і куряву диму. Переміниться сонце на темряву, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий та славний! І станеться, що кожен, хто покличе Господнє Ім'я, той спасеться. (Дiї.2:17-21). Прозвучали три важливих думки:

Бог відкривається людині

Бог робить чудеса

Бог спасає тих, які кличуть Господнє Ім’я