IMG 4924

З 2 по 7 липня у м. Рівне на районі «Боярка» відбулась євангелізаційна акція, яку проводили брати і сестри церкви ЄХБ «Преображення». Щодня в програмі євангелізації були дитяче служіння (з 15.00 до 18.00), наметовий госпіталь (з 17:00 до 19:00), ігри та спілкування з молоддю (з 19. 00 до 22.00).

До дитячої програми входили розваги на батутах, солодка вата, фейс-арт, естафети, волейбол, фрізбі та багато іншого. Але найголовнішим був момент донесення дітям проповіді про чотири духовні закони. Олександр Гаврилюк, пастор церкви, у доступній для дітей формі, за допомогою п′яти кольорових сердець, розкрив дітям Євангеліє в мініатюрі.

У наметовому госпіталі, впродовж двох годин щодня приймали лікарі-християни. Всі охочі могли безкоштовно перевірити артеріальний тиск, виміряти вміст цукру в крові, відвідати кардіолога, педіатра, стоматолога, невропатолога. Щодня до наметів була черга охочих. В особистих розмовах з пацієнтами, медики-християни мали можливість говорити не лише про фізичне здоров’я.

Молодіжна частина акції включала в себе чотириденний турнір із флорболу, який щовечора закінчувався молодіжними спілкуваннями та проповіддю, яку виголошував керівник молоді церкви – Ігор Кущ. Після закінчення вечорів молодь ще довго спілкувалася за чаєм та солодощами.

З далекої Канади прибуло дванадцять молодих людей, які активно допомагали в організації та проведенні свята. Англійською мовою, не завжди розуміючи українських дітей та молодь, вони спілкувалися з ними і проявляли найкращі якості християн. Також команда канадійців проводила уроки з вивчення англійської мови діткам і молоді.

Фінальною частиною тижневої акції стало велике євангелізаційне зібрання, яке відбулося в п’ятницю 7 липня о 17.00 у дворі багатоповерхового будинку Макарова, 10. Молодь церкви показала виставу про те, що Христос нас шукає і завжди хоче допомогти. Звучало свідоцтво Охоти Сніжани про те, як Бог міняє і відроджує людину, та християнські пісні у виконанні співочої групи та Наталки Боборецької. В кінці програми пастор церкви Олександр Гаврилюк подякував жителям найближчих будинків за участь у програмі євангелізації і виголосив проповідь на тему: «Як отримати життя вічне», а також запросив всіх бажаючих відвідати церкву та Недільну школу.

В кінці пролунала молитва за мир та добробут України, а в небо полетіли синьо-жовті кульки. Слава Богу за можливості які Він дає нам сьогодні. Люди, які проживають на «Боярці» ближче познайомились з Богом і Його церквою, побачили, що вона жива і діяльна.