Фест 2017

З 8 по 15 липня 2017 року відбувся  черговий молодіжний фестиваль південно-західного регіону Рівненської області. Традиційно, цей захід відбувалось у с. Хрінники Демидівського району, на березі мальовничого Хрінницького водосховища.

До участі у фестивалі доєдналася молодь з Острога та Києва. Понад 500 учасників  мали благословенний час відпочинку поєднаного з насиченою духовною програмою. Основою фестивалю стали П′ять тез Реформації, які дали поштовх до переміни і відродження свідомості багатьох християн. Після багатомісячної підготовки, у якій активну участь приймали молодіжні керівники регіону очолювані регіональним  керівником Едуардом Черняком, після багатьох молитов та переживань Господь вилив рясні благословіння на  учасників.

Розпочинаючи з першого дня з моменту відкриття фестивалю, відчувалась особлива дія Божої благодаті. На відкритті  проповідував Михайло Андрійович Ільюк, який закликав молодь до переоцінки цінностей і примирення з Богом і в перший день майже 20 молодих людей покаялись і віддали своє життя Ісусу Христу. Протягом фестивалю щодня відбувались біблійні уроки, семінари на різноманітну тематику, а закінчувався день вечірнім служінням і проповіддю Божого слова, яке переходило у спілкування делегацій біля вогнища. Спортивну програму увінчали змагання команд з футболу та волейболу. Попіклувалися організатори і про матеріальну частину. На території діяв магазин, учасники мали можливість використовувати три батути, які наперед були закуплені. Хот доги, солодка вата та повноцінний медпункт були у повному розпорядженні учасників фестивалю. Чи йшов дощ, чи сяяло сонце це ніяк не вливало на хороший настрій і гарні взаємини молоді. Знаковою була організована молоддю акція для діток населеного пункту. Поставивши батут, та апарат для солодкої вати, під хорошу християнську музику молоді вдалось зібрати кілька десятків дітей, з якими кілька годин провели ігри, біблійний урок, поспівали хорошиі християнські пісні.

Закриття молодіжного фестивалю також було вкрай пам'ятним. Після проповіді пастора київської церкви Романа Овчаренко десятки молодих людей вийшли наперед і посвятили своє життя Ісусу Христу. Радість учасників поєднана з радістю ангелів за покаяння нових душ була підсумована символічним запуском майже сотні повітряних ліхтариків у зоряне небо Хрінників та величезним багаттям, яке супроводжувалося щирими християнськими піснями.

відео

foto 1