IMG 5260

Якби мене запитали, з чим асоціюється моє літо, відповідь була б однозначною: моє літо це Соколині гори. Уже багато років поспіль наша незмінна сімейна традиція -їздити у наметові табори на березі мальовничої річки Случ, у місця такі рідні і дорогоцінні серцю, що бережуть найкращі та найглибші спогади.

Цьогоріч мали можливість прекрасно провести час у в улюблених, як ми їх називаємо, «Соколинках». Восьмий по рахунку щорічний сімейний табір розпочався з 7 серпня і тривав до 12 серпня включно. Для десяти сімей, а загалом шістдесяти дорослих та дітей, які відпочивали у цьому таборі, це був благословенний Богом час, адже саме так, на природі, подалі від Інтернету, телебачення та інших речей, які мають здатність непомітно викрадати наші дорогоцінні хвилини, відчувається особлива сімейна єдність. Ніщо не заважає чоловікам та дружинам, батькам і дітям спілкуватися, вчитися чогось нового разом, просто бути дійсно поруч один з одним та весело проводити час. Завдяки табору ми мали можливість познайомитися з новими людьми, почути такі різні, іноді просто неймовірні історії з життя людей, їхнього навернення до Господа та змін, які настали після прийнятого рішення іти за Христом. Щодня у таборі було багато розваг: і веселе купання, і екстремальна гойдалка, і батути, й повітряні кулі, всередині яких можна бігати по воді. Бажаючі могли вдосталь порибалити, поплавати на надувному  катамарані  чи човнах.

По закінченню сімейного табору, з 12 серпня розпочався молодіжний християнський табір «Еммануїл», де протягом восьми днів  140 молодих людей могли відпочивати, навчатися, насолоджуватися літнім сонечком та просто чудово проводити час. Ключовим гаслом табору стала фраза «I am second», що в перекладі означає «Я - другий», адже першим для нас, християн, завжди є наш Господь Ісус Христос.

Щодня у таборі молодь мала можливість досліджувати Біблійний погляд на фундамент християнства: Ісус Христос, Писання, віра, благодать, молитва, Слава, що належить тільки Богу. Звичайно не обходилося і без цікавих табірних ігор, відбулися змагання з волейболу а також богатирські ігри. Насичені дні приємно завершувалися спілкуванням біля вогнища під яскравим зоряним небом, яке ніколи не побачиш із вулиць наших, закованих у асфальт, міст.

Дякуючи Господу, впродовж проведення молодіжного християнського табору  15 молодих людей прийняли свідоме рішення слідувати за Христом, змінити своє життя, віддавши своє серце Богу.

Мабуть усі, хто відпочивав у таборах на Соколиних горах, погодяться, що там, де природа настільки прекрасна, що не вистачає слів описати ту красу, по-особливому відчувається рука всемогутнього Творця, Його присутність, Його любов до нас, і щохвилини та щосекунди серце прагне віддати славу та хвалу Тому, Хто не тільки створив усе прекрасне на нашій планеті, але і наділив нас, людей, умінням розпізнавати цю красу.

Павло Матвійчук,пастор церкви м. Костопіль,

керівник відділу сімейного служіння при ООЦ ЄХБ