IMG 6100

Якщо у нас є майбутнє, то воно в наших дітях. На нове покоління люди зазвичай покладають багато сподівань, зичать кращого життя, мріють про успіх, безтурботність і щасливу життєву дорогу для продовжувачів свого роду. Часто доводиться чути, що дитина – наче губка, вбирає та насичується усім тим, що відбувається навколо неї, а згодом, можливо вже у дорослому віці, віддає  все те, чим наповнена.

Починаючи з 1999 року у Костополі та селах району проходять  денні дитячі табори, організовані церквою євангельських християн баптистів. Молоді хлопці та дівчата залишають усі свої справи, і з великою радістю і трепетом їдуть до дітей із заздалегідь приготованою програмою, а це і навчання, і розвиток корисних навичок, звісно ж розваги та веселощі.

Табірна програма зазвичай включає у себе ранкову лінійку з веселою та активною зарядкою, піснями, цікавим розкриттям теми дня. Після лінійки діти разом із наставниками кожної вікової групи ідуть на Біблійну годину, де щодня чують особливу повчальну історію з Біблії. Потім їх чекають активні спортивні естафети та ігри, рукоділля, де кожен може власними руками  виготовити корисний красивий виріб чи подаруночок, а також музична година, де дітки досхочу можуть поспівати християнських пісень, доповнюючи їх різними рухами та музичними іграми. Не обходиться і без улюбленого усіма батуту, де діти можуть пострибати досхочу, а останні два роки з'явилася також надувна гірка. Після обіду настає час щоразу нової креативної табірної гри -  змагання між командами, де переможець отримує приємний приз. Закінчується табірний день вечірнім зібранням, на якому також проводяться веселі ігри, співаються пісні, оголошуються підсумки дня, повторюється тема та суть Біблійної години.

Цього року Церква ЄХБ м. Костополя мала змогу провести 17 таборів та інших заходів для 3513 дітей. Багато різних заходів було проведено у самому місті, але також було охоплено 8 сіл Костопільського району. Близько 110 волонтерів приймали активну участь в проведені всіх свят для діток і загалом це тривало 87 днів.

Християнські табори, що проводяться церквою євангельських християн баптистів безкоштовні та доступні для усіх бажаючих дітей. Прагнучи  подарувати діткам веселий літній відпочинок, розваги, радість, приємні враження та емоції, ціллю табору завжди було і залишається донести до них те найголовніше та найцінніше, що знаходимо на сторінках найкращого життєвого путівника -  Слова Божого.

Нам небайдужа доля молодого покоління нашого краю, ми прагнемо, щоб наші дітки росли кращими людьми, щоб вони уникали гріха, який приносить лише біль і страждання, щоб обирали правильні шляхи, вчилися добру та відкидали усе погане. Намагаючись донести до дитячих сердечок прості істини, про послух Богу, батькам, повагу до старших, любов до людей, ми віримо у величезне Боже благословення та світле майбутнє для нашої України, а наше майбутнє – це вони, наші дітки.