CSC 8825

16 вересня понад 130 дитячих служителів із різних куточків Рівненської області з’їхалися, аби отримати натхнення для спільного служіння на навчальний рік, що розпочався.      

«Служіння – це любов, одягнена в робочий одяг», - саме такою була тема зустрічі.  З вітальним словом до учасників конференції звернулася відповідальна за дитяче служіння в Рівненській області Ольга Мирончук та побажала, аби кожен з присутніх одягнувся в цей робочий одяг і служив дітям. Також учасники заходу малу змогу побачити презентацію із фото дитячих таборів, що відбулися в Рівнеській області і разом подякувати Богові, що мали змогу проводити їх в мирі та під Божою охороною.      

Прославляючи Бога чудовим співом та грою на бандурі, святкову зустріч продовжила співоча група підлітків із церкви «Благодать» (м.Рівне) під керівництвом Алли Левчук.        

Далі проповіддю Євангелія поділився заступник голови ООЦ  Михайло Ільюк: «Кожен служитель має Біблію, в якій виділені особливі вірші. Одним із особливих віршів, який дисциплінує мене, спонукає, запалює мене в служінні, є вірш із 1 Тимофія 3:13: «Бо хто добре виконує службу, той добрий ступінь набуває собі та велику відвагу в вірі через Христа Ісуса». У контексті роздумів до кожного з присутніх пролунало запитання: «Як ми виконуємо наше служіння?» Михайло Андрійович виокремив чотири критерії нашого служіння: 1. Як я оцінюю сам себе? 2. Як оцінюють мене рідні, друзі, ті, з ким служу? 3. Як оцінює моє служіння Бог? 4. Успіх служіння – успіх явний для всіх (1 Тимофія 4:15-16). Організатори конференції запропонували учасникам чотири майстер-класи, де вони могли набути нових знань і навиків для служіння дітям різного віку. Майстер-класи проводили Лариса Яцкова,  Галина Чайка та Андрій Бражник. Дещо незвичним і неординарним був семінар для найдосвідченіших дитячих служителів. Він так і називався - «Для тих, хто знає усе». Його провів пастор Першої рівненської церкви ЄХБ та відповідальний за дитяче служіння в Україні Олександр Ярмушко.           

Аби покращити дитяче сприйняття глибоких істин зі Слова Божого, служителям були запропоновані різноманітні саморобки та наочності, що підходять для кожної вікової категорії.      

З великим задоволенням учасники слухали лекцію досвідченого служителя у праці з дітьми Оксани Кокотень (м. Луцьк). Вона звернула увагу на те, що наше життя подібне до олівця. «Незалежно від того, який олівець зовні, суть його не змінюється, головне у ньому – стержень, який має залишати слід, - розповідала лектор. - Бог створив нас із великим призначенням, тож якщо ми хочемо, щоби Він використав нас, повинні почати працювати, а Господь, у свою чергу, розвиватиме, допомагатиме нам у нашому служінні Йому. Якщо ми бажаємо, щоб наше життя було суцільною славою для Бога, ми повинні почати з тісних взаємин із Ним. Незважаючи на те, що стержень іноді ламається, бувають злети та падіння, ми маємо залишати гарний слід у нашому житті, адже щодня малюємо картину нашого життя з Богом», - завершила ілюстрацію служителька .      

Наостанок лекторка побажала кожному дитячому працівникові текст із Писання: «У ревності не лінуйтесь, духом палайте, служіть Господеві!» (Римлян 12:11).