21764810 10212857990917063 6434190257471642972 n

Святкування розпочалося з вітального слова ведучого Олександра Гаврилюка. Потім до слова було запрошено голову РДА Люшина В.Г. та міського голову м. Березне Пилипчука Р.П. Також до вітання долучилися священнослужителі УАПЦ та УПЦ.

Основними доповідачами по п′яти тезах Реформації були Басараба В.З., голова ООЦ ЄХБ Рівненської області, який говорив про тезу «Тільки Писання». Він закликав усіх присутніх визнати головним мірилом життя, праці, служіння, спасіння лише Святе Слово Боже записане на сторінках Біблії, яке потрібно читати і виконувати, жити ним. Про тезу «Тільки Віра» доповідав єпископ ХВЄ Момотюк Ю.Ю. Третю тезу «Тільки Христос» виклав єпископ ХВЄ Боришкевич В.Д., який за основу взяв вірш Дії 4:12 «нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.»

У святкуванні взяли участь хор із міста Вараш, духовий оркестр м. Горохів, Волинської області, хор місцевих євангельських церков і акапельний хор Будинку культури.Свято зібрало більше тисячі жителів міста Березне та навколишніх сіл. Заключне слово говорив заступник голови ВСЦ ЄХБ Мороз В.С., який наголосив, що ми маємо за що дякувати Господу, а найбільше за свободу проповіді Євангелії в Україні і можливість проводити такі масові служіння. 

інформація сайту Березнівської адміністрації