Zdolbuniv church 1084

Приємно зустрічати іменини з вдячним Богу серцем і в колі родини! Святкування іменин завжди розпочинаються з метушні підготовки. Так і церква «Преображення» м.Здолбунів-2 розпочинала святкування свого 15-го Дня народження! Підготовка плавно перейшла в теплу зустріч усіх гостей. Приємний гомін тривав аж до початку богослужіння, адже зустрілась родина в складі 4-х сімей (церков)!

Розпочалося богослужіння словами з книги Повторення Закону 8:2 « І будеш пам'ятати всю ту дорогу, що Господь, Бог твій, вів тебе нею..», які зачитав місцевий пастор церкви, Мороховський Сергій Валентинович. Після чого закликав до молитви подяки за пройдений шлях. Мені було за що подякувати в цей момент, адже на початку організації цієї церкви мене Бог знайшов на моїх шляхах, де я пропадала. Саме тут зрощував і робить зрілою та загартовує!

Загальним співом всі співали гімн хвали «О Дивний Бог». Після чого музичний гурт заспівав чудову пісню «Бачу Бога кожен день».

Так, як церква – це не споруда, а люди, яких спас Христос, то до уваги усіх присутніх був представлений реферат на тему «Ріст церкви «Преображення»» з фотографіями.

Далі до слова запрошений був пастор материнської церкви (Квасилівської церкви  ЄХБ) Чекеренда Володимир Васильович, який висловив словами з 3 Ів.1:4 радість, коли діти ходять в істині. Побажанням були слова з 1Кор.1:2-3 благодаті та миру, де акцентував особливу увагу на мир! Біблія починається і закінчується миром в Царстві Небесному, яке є праведність, мир…! А от що не скажеш про людину, яка схожа на «ходячу громадянську війну». Звідки ж приходить мир?– Він приходить, коли Ісус всередині (Ів.20:19-21). Адже Він завжди був по середині, серед учнів, де був, як слуга, і навіть на хресті Він був посередині серед двох розбійників, і в Книзі Об’явлення Він описується посередині престолу, і на суді Він буде по середині, де одні будуть по праву його сторону, а інші – по ліву, одні призначені на вічне життя, а інші на вічну погибіль. Саме Ісус покликав нас бути творцями миру (Як.3:18), і саме таких Він називав блаженними в Нагорній проповіді (Мт.5:9). Ісус прийшов не принести мир, а меч. Меч – Слово Боже (Євр.4:12). Справжній мир Бог дає не ціною компромісу, а істини! Тому втікайте всякого гріха! Сійте плід правди! Бережіть мир з оточуючими, у суспільстві і в своєму серці! Саме після цих слів дитячий хор Квасилівської церкви прославив Бога, за те, що ми Його творіння!

Наступною до привітання приєдналася церква з с. Глинськ в особі свого пастора Супільняка Юрія, який поділився текстом з 1Сам.7:12 «…Евен-Єзер. І він сказав: Аж доти допоміг нам Господь». Був певний період часу, події, були свої переживання, радості і весь цей час Господь був з нами! Тому не переставайте дякувати Йому за цей шлях! Хай вас Бог благословить! Це привітання закінчила молодь церкви співом та віршами подяки Богу, за те, що Він нам дав!

Відразу ж приєдналася до привітань церква «Надія для світу» смт. Квасилова. Її пастор Дмитерчук Олександр зачитав текст з Книги Левит 26:1-12, після чого задав декілька риторичних питань: «Дощ. Урожай. Плоди. Хліб. Це все треба?» Всі ми хочемо їсти, жити в безпеці. Досить часто ми сприймаємо хороше, як належне і забуваємо Того, Хто стоїть за цим! Тому наступним побажанням було виконувати Божі постанови, щоб Бог благословив миром і урожаєм! Подарунком була картина зі словами з 1Кор.15:58 «Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!» і прославлення Господа музичним гуртом.

На закінчення було побажання від заступника ООЦ Ільюка Михайла Андрійовича, який подарував картину зі словами «побудую Я Церкву Свою…» (Мт.16:18). Христос її розпочав, Він її і забере! Також додав своє побажання, на яке надихнув Дух Святий – Дії Ап.10:42-43 – звелів/ повелів. З грецької це слово має два значення: 1) це наказ і 2) це заповідь. Наказ – це невідкладна справа. Наприклад, коли мама просить сина помити посуд. Смішно звучить, коли він відповідає, що я тебе люблю, але помию через два тижні. Тому не варто гаяти час, а вже робити те, що Бог наказує – проповідувати Євангеліє! Заповідь Божа нам  - проповідувати Євангеліє! Потрібно почати жити! А для цього потрібне Євангеліє, адже життя – це Ісус Христос! Декілька характеристик людей, яким ми маємо проповідувати:1) які в рабстві гріха; 2) сліпі, і ведуть за собою сліпих (будуть в ямі); 3) твердині демонічні.Дві речі, які варто говорити людям: Христос призначений Суддя для живих і мертвих. Що ми сіємо? Чи Боже?Згадайте свій перший мільйон гріхів в слові, ділі, думці чи емоціях?!В нас має бути бажання допомогти, співчуття. Найстрашніше «покривало», яким людина може собі закривати очі – це мертва релігія. Тому звіщайте Євангеліє, адже це сила Божа на спасіння кожному, хто вірує. Цього не потрібно соромитися!

Богослужіння завершилося піснею про те, що ми будемо розсівати Слово Боже, подякою за всі привітання та подарунки. Продовження спілкування було за склянкою гарячого чаю та інших ласощів, де приємно було бачити гаряче спілкування, і одну фразу я не можу забути: «Це ж не тільки ваше свято, це наше спільне свято!». І тут я зрозуміла, що ми потрібні один одному. Ми всі приймаємо участь у чиємусь житті і всі впливаємо на нього тим, чи іншим чином. Навіть тоді, коли про це і не підозрюємо! Без когось не було б нас саме таких! Тому зрозуміла, що День народження це не свято когось одного, це спільне свято, де радіють як іменинник, так і його близькі люди, ті котрі були в його житті, котрі відіграли в ньому кожен свою особливу і цінну роль!!!

Небжицька Наталія