20171007104036

7 жовтня 2017 р. відбулася друга зустріч обласної групи служителів Біблійного інституту. З різних куточків Рівненщини з'їхалося 16 братів.

На початку зустрічі Любомир Турчак (пастор церкви "Дім Божий" м. Рівне) поділився хорошим принципом: "Ніколи не відкидай думку, яка приходить". Адже ті думки, які приходять від Бога, необхідно приймати, розвивати та втілювати в життя. Однак, іноді думку посилає диявол. Їх не варто ігнорувати, а навпаки, насторожитись і твердо протистати вірою: значить, в цьому є слабке місце, і лукавий б'є саме туди.

Основну частину зустрічі Любомир проводив викладаючи найважливіші моменти з 1 та 2 уроків курсу "Динаміка церкви". В першому уроці було висвітлено про сутність та задачі церкви.

Говорилося про 5 метафор церкви: 1) Церква - тіло. В церкві як у тілі, має бути взаємозалежність, яка досягається трьома речами: а) спілкуванням, б) взаємодопомогою, в) служінням дарами.

2) Церква-отара. Отара залежна від пастиря. Так і в церкві має бути залежність від Ісуса Христа: знає Христа, чує Христа, слідує за Христом, а також 3) Храм, 4) священство, 5) Наречена.

Основною частиною другого уроку є "Принципи Писання". Прозвучали поради для проповідників:

а) Ніколи не проповідуй принцип, якщо нема жодного біблійного тексту, який би підтверджував цей принцип. Тому що це буде лише історія та культура.

б) Ніколи не проповідуйте принцип, якщо є біблійні тексти, які його заперечують.

Також на цій зустрічі Юрій Давидюк нагадав про важливість праці над характером. І розповів про рису «проникливий» – розуміти глибинні причини того, що відбувається.

Ось кроки для досягнення:

Продумайте розмову наперед

Ставте запитання, які спонукатимуть переживати за людину

Не робіть завчасних висновків не поспілкувавшись

Порадьтеся зі служителем перед прийняттям рішення

Саме над цією рисою брати будуть працювати у жовтні місяці.

Наступна зустріч, на яку з нетерпінням очікують брати, відбудеться 18 листопада.

Кузьміч Олег, диякон церкви с. Орв’яниця