20171007102541

6-7 жовтня 2017 року відбулась зустріч лідерської команди Біблійного Інституту, в яку входить понад 20 братів, які звершують служіння навчання в помісних церквах області.

Зустріч розпочалась з курсу «Євангелізм та Учнівство». Проводив його директор Біблійного Інституту Давидюк Юрій. Була розглянута задача євангелізму: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Матв.28:19,20). У нашому випадку це означає привести до Бога одну людину за рік.

Також спілкувалися про те, які можуть бути перешкоди у досягненні: відсутність часу для роботи з не відродженими людьми, страх, невміння.

Пізніше Басараба Богдан поділився матеріалом, як працювати з підлітками. Ця тема є актуальною, адже потрібно знати, як їм допомогти пройти перехідний період. Були запропоновані поради вирішення конфліктних ситуацій.

Наступного дня Словом ділився пастор церкви м. Костопіль Павло Матвійчук. Він запропонував структуру молодіжного служіння, щоб воно було ефективнішим і більш організованим.

Далі ми розглянули 5 рівнів лідерства (впливу):

Посада – права – люди йдуть за тобою, тому що вони повинні.

Дозвіл – стосунки – люди йдуть за тобою через те, що вони цього хочуть.

Продукція – результат – люди йдуть за тобою через те, що ти зробив для служіння.

Репродукція – людина – люди йдуть за тобою через те, що ти зробив для них.

Особистість – повага – люди йдуть за тобою через те, якою людиною ти є.