DSC 9515

14 жовтня 2017 року, у гарний осінній день, ми могли споглядати Божу неймовірну творчість у створенні прекрасної осені та поспішати на креативну зустріч дитячих служителів Рівненщини.

Кухня кипіла підготовкою смаколиків, а світлі голови служителів кипіли ідеями як краще служити дітям та підліткам.

Умовою участі у заході було привезти з собою цікаву ідею для роботи з дітьми та підлітками, або ж шматок свіжо-соленого (перченого)  сала. А дрес-кодом зустрічі була вишиванка, або ж вишиваний елемент на одязі.

Посвячені Богу та дітям люди, які дбають про майбутнє нашої країни -  про наших дітей, зібралися разом аби поділитися своїми ідеями в роботі з дітками та отримати для себе щось нове.

Родинну атмосферу створювали радісні обличчя українців, святково вбраних в національний одяг та пахощі свіжої випічки і кави, невимушене спілкування небайдужих однодумців, тих, чиє серце болить за дітей та підлітків і які готові служити у будь - який час.

Зустріч розпочалася співом та молитвою від серця за рідну землю Україну. Присутні славили Бога, просили благословення на рідний край. Прагнули наповнятися Божою любов’ю, творчістю та натхненням  аби нести дітям Боже Слово.

Організатором та модератором дійства була відповідальна за клуби «Майбутнє» в Рівненській області, Олена Медведєва, яка разом з керівником дитячого служіння Рівненщини Ольгою Мирончук надихала учасників продовжувати цю нелегку справу. Ольга Мирончук підбадьорила усіх словом із Біблії (Фил.2 : 13-15, Галатів 6:9). Вона заохотила робити усе без нарікання та сумніву, і роблячи добро, не опускати руки, не знуджуватися, адже свого часу пожнемо гарний урожай. А також поділилася ідеєю, як виховати дітей не споживачів, а тих, які дбають про інших. Олена Медведєва поділилася тим, як залишити слід в серці та житті дитини, через особисті зустрічі. Діти теж були присутні на заході. Правда, не особисто, а на відео та папері. Вони потішили усіх своїм розумом, невимушеністю та гумором.

Учасники щедро ділилися творчими ідеями, завзято занотовували та фотографували почуте та побачене. Надихали не лінуватися, а майструвати, створювати яскраві наочності своїми руками, шукати ідеї, використовувати те, що навколо нас і навіть часто неочікувані матеріали. Той, хто хоче, той знайде. І уроки будуть цікаві і діти благословенні.

Служителів частували варениками із шкварочками, пікантним салатом та смачним салом з огірочками. Великі справи відбуваються на теренах нашої області! Скільки роботи робиться! Які ж талановиті та працьовиті дитячі служителі! Кожен приносить своє добірне зерно у велику спільну справу!

Дубенчук Ірина