image 0 02 05 801ba02139f3ab21491b2b1ea879abf2aaf9b20857ff7f7d6315be83ae1baa33 V

22 жовтня 2017 року відбулася щорічна стратегічна зустріч лідерів молоді Рівненщини. 

Зустріч розпочалася зі спільного  прославлення та молитви.

Далі зі словом натхнення до молодіжних служителів звернувся всеукраїнський керівник молоді Роман Кравчук. Брат Роман проповідував на тему перемоги над собою.  Він підбадьорив присутніх не боятися виходити із зони комфорту, адже саме там відбуваються Божі дива. На основі біблійної історії з Євангелії від Матвія 14:22-32, Роман відкрив три принципи, котрі допомогли апостолу Петру отримати перемогу над собою:

Петро любив Ісуса.

Петро повністю довіряв Христу.

Петро прагнув бути переможцем.

На закінчення проповіді брат Роман наголосив, що церква є рятувальною станцією для грішного світу та закликав посвячено служити молодому поколінню.

Після проповіді до уваги присутніх були представлені плани служіння молодіжного відділу України на 2018 рік.

Далі Олександр Уткін представив організацію Young Life та розповів про можливості служити підліткам в сучасних умовах. Олександр запропонував ефективну модель праці з підлітками, котра випробувана часом та дає конкретні результати.

На закінчення першої частини до керівників молоді звернувся пастор церкви «Благодать» Андрій Корнійчук, зачитавши текст із Євангелії Марка 6:47-52. На основі уривку: «І ввійшов Він у човен до них, і вітер затих. А вони здивувалися дуже в собі, бо не зрозуміли чуда про хліби, бо серце їхнє було затверділе», він пояснив, що великою перешкодою до ефективного служіння являється затверділість серця. Брат Андрій порадив ставитися до затверділих сердець з розумінням, адже і в служителів серце не завжди відкрите до змін. Також він закликав щодня відмовлятися від власних амбіцій та помирати для себе.

Друга частина зустрічі була призначена звіту служіння молодіжного відділу в області та планам праці з молоддю в Рівненській області у наступному році.