20171029 174130

29 жовтня 2017 року у Колоденській церкві пройшов підлітковий з'їзд Рівненського регіону. Тема з'їзду "Будь собою"  - актуальна  для будь-якої людини, а для підлітків це питання, на яке вони щоденно шукають відповідь. Адже кожна реклама, кожен білборд кричать про те, що ми повинні бути собою, але стати такими ми зможемо тільки з їх продукцію. І це створює певний конфуз, з яким не так просто розібратися.

Розпочався з'їзд із натхненого та щирого прославлення. Разом із музичним гуртом із Оржева молоді хлопці та дівчата співали та віддавали хвалу Богові.

Потім всі разом із ведучими спробували намалювати ідеальне життя ідеальної людини – але зрештою дійшли до висновку: "Хто сказав, що саме таке життя є ідеальним? Саме така людина є найщасливішою?". Допоміг відповісти на ці питання  і пояснити підліткам, що означає бути самим собою пастор Роман Курбацький. "І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх" Буття 1:27. Бог кожному з нас подарував неповторне і прекрасне життя і Він хоче, щоб ми разом з Ним творили його.

Віталій Крижановський, гітарист із музичного гурту, поділився з молоддю своєю історією шукання Бога, як намагався заповнити порожнечу в серці, виділитися із сірої маси, знайти себе і жити щасливо: "Бути собою -  це заповнювати пустку Богом, а не чиїмись емоціями чи чужим щастям" – завершив свою розповідь Віталій.

Спілкування продовжувалося за чашкою гарячого чаю, де молодь могла ближче познайомитися і поспілкуватися. Зовсім не хотілося роз'їжджатися і залишати таку теплу домашню атмосферу, яку нам створила Колоденська церква, але живемо в часі і все приходить до свого завершення.

Сподіваємось, що почуті слова залишаться в цих юних серцях і допоможуть їм визначати правильні пріоритети і насправді бути самими собою, бути тими, якими створив їх Бог. 

Оля Корнійчук