44E3CD9A 9F4E 4E50 93E9 DD30AB1CCA06

 3 та 4 листопада брати приїхали для спільного навчання та обміну досвідом.

На початку зустрічі директор БІ Юрій Давидюк звернувся зі Словом на основі книги Вихід, 32 розділ. У цьому уривку розповідається, як Мойсей заступався за народ перед Богом. Особливим є вірш: "А тепер, коли б Ти пробачив їм їхній гріх! А як ні, витри мене з книги Своєї, яку Ти написав..." (Вих.32:32).

Ось декілька ключових думок, як ми можемо заступатися за не відроджених людей:

-Благати, щоб Бог відвернув гнів – за одну людину в тиждень молитися щонайменше одну хвилину.

-Діяти, щоб зупиняти людей в гріху – принаймні з однією людиною зустрітися раз в тиждень для спілкування.

-Заступництво вимагає жертви – день посту в місяць за неспасенних людей.

Згодом брати ділилися успіхами в своєму житті та служінні. Розповідали про благословення та труднощі на групах та в особистому наставництві. Пізніше мали нагоду вчитися працювати над характером. Кожного разу Іван Назарчук відкриває нову рису. Цього місяця студенти БІ розвивають в собі рису «пунктуальний», той, хто виконує свої обов’язки вчасно. Декілька практичних завдань: Щодня майте мінімум 30 хвилин часу усамітнення з Богом (Iв.7:6) Підготуйтеся до подій, які будуть у вас незабаром (Бут.45:4-11) Заплануйте кожен день тижня (1Кор.16:7) Завчасно повідомте про своє запізнення або відсутність (Еф.5:15-17)«…і в три усталені порі на день він падав на свої коліна…» Дан.6:11.  

Також брати розробили конспекти проповідей на цю тему і планують проповідувати у своїх церквах.Наприкінці цього дня всі разом проходили курс Біблійного інституту «Євангелізм та учнівство». Цього разу був третій урок "Мотиви сіяча" (розуміння спонукує шукати не відроджених людей, а любов запалює говорити їм про Спасителя), а також четвертий "Передача Слова" (відмінності першої церкви і сучасної).

Наступного дня організатор нової церкви на Тернопільщині, а в минулому керівник молоді церкви "Благодать" м. Рівне, Олександр Максимов ділився досвідом служіння серед молоді. Він зазначив, що важливо врахувати наступне: сформувати команду молодіжного служіння; мати чітко прописані цілі служіння і їх напрями; розробити структуру служіння; написати чіткий список молоді; продумати, як з недільної школи діти потраплятимуть у підліткове служіння, а пізніше молодіжне.Він запропонував братам проаналізувати тенденції сучасного суспільства, а також свої серця. Також дав багато практичних порад для успіху і росту в християнському житті.

Наступна зустріч команди планується на 8-9 грудня.