image 0 02 05 f95ad9a17197379e7c13c86aa623c8009d5383b1009883976bdd9dc0325a5263 V

«Сім’я – це суспільство в мініатюрі,  від цілісності якого залежить безпека всього великого людського суспільства», - сказав хтось відомий. Якщо вчитатися в ці слова, то з’являється розуміння  що від того як я живу і поводжусь в своїй сім'ї, залежить якість життя в моїй країні.

Безперечно, якби усі родини України раптом стали ідеальними, ми жили б як у раю…Але чи можливо це? Що робити щоб моя сім’я була зразковою?В першу чергу – ХОТІТИ! Нестримно бажати стати кращим і знати в чому і як.

Саме цим, тобто допомогою сім’ям, займаються в  Костопільській  церкві уже протягом 5 років:сімейні виїзди, вечори, групи, індивідуальні бесіди…Один з таких вечорів пройшов 7 грудня 2017 р., в чудовій сімейній романтичній атмосфері та зі смачною вечерею.

Близько 30 сімей думали про те, як не потрапити в сітку мамони. Спікер Полікарп  Циганюк  динамічно і  захоплююче говорив про те,  що потрапити в пастку мамони, виявляється, дуже легко, ми можемо навіть не помітити, що вже там. Цікавим було визначення терміну мамона, так називали бога розкоші і багатства, а дослівно це слово означає «мучитися від переживань». Кожен присутній мав змогу проаналізувати свою сім'ю за чотирма ознаками, які назвав спікер:

Користолюбство (1 Сол. 4:6)

Незадоволення тим, що маєш.

Заздрість.

Невдячність (Євр. 13:5 - 6)

Полікарп Циганюк наголосив, що наше майбутнє залежить від Всемогутнього Бога, Який сказав: «Я тебе не покину, ані не відступлюся від тебе!» (Євр. 13:5). Ми  маємо змінити своє відношення до грошей і усіх матеріальних благ та зручностей земних, і завжди показувати хто є Господарем нашого життя.

Сім’я – це не просто щось важливе у нашому житті, це і є наше життя. Тож давайте зробимо це життя таким, щоб сусідам не хотілося виходити з нашої хати, щоб діткам було добре з нами, щоб нашій половинці було приємно повертатися в нашу оселю і, головне, щоб прославлявся Господь, який є Творцем нашої сім’ї.