F73264C0 B1BD 4731 9BAC 500FBE5C606B

8-9 грудня відбулася особлива зустрічі БІ. До нас приїздила молодіжна команда Вінницького Біблійного Інституту. Ціль зустрічі - обмін досвідом по праці з молоддю і підлітками через малі групи і особисте наставництво.На початку всі мали змогу почути проповідь Юрія Давидюка на основі тексту: "А тепер, Ізраїлю, чого жадає від тебе Господь, Бог твій? Тільки того, щоб боятися Господа, Бога твого, ходити всіма Його дорогами, і любити Його, і служити Господеві, Богу твоєму, усім серцем своїм і всією душею своєю, виконувати заповіді Господа та постанови Його, що я наказую тобі сьогодні, щоб було тобі добре." (Повт.10:12,13).

Ми роздумувати на питанням "Чого бажає від нас Господь?":

щоб ми боялися Бога і ходили Його дорогами;

любили Бога і служили Йому;

виконували Його заповіді і постанови.

Іван Назарчук цікаво і наочно запалив до розвитку такої якості характеру, як "Винахідливий". Ось ряд практичних порад: Моліться, щоб побачити ситуацію з Божої перспективи

Шукайте Божої волі, а не своїх цілей

Надійтеся на Господа, тому що Бог ніколи не засоромить

Моліться і прославляйте Бога, коли не знаєте, що робити.

Також важливим та корисним був час навчання по курсу "Євангелізм.Учнівство". Як висновок з шостого уроку - кожен відроджений християнин має свідоцтво про свій шлях до Бога. Що потрібно враховувати при його складанні: Життя до прийняття Христа Саме прийняття Христа Життя після прийняття ХристаПерший день завершився спілкуванням, коли браття задавали запитання один одному по служінню до пізньої ночі.Наступний день почався з спільного натхненного спілкування з Богом.

Після цього обласний керівник молоді Роман Курбацький залюбки поділився своїм досвідом та переживаннями у служінні, та дав поради молодим служителям. Роман показав наскільки важливо кожному бути щирими та прямими звершуючи служіння. Також розповів, як зустрічається з учнями один на один для спільного читання Біблії і молитви.

Наступна зустріч планується на 2-3 лютого 2018 року