DSC 0241

Звичайний грудневий місяць, доволі банальні для людей дні підготовки до новорічних свят, але не для рівненської  церкви «Надія». 25 грудня «Надія» святкувала вже 20-ту річницю активної  діяльності церкви. На святкування були запрошені люди, хто заснував, хто продовжував і хто зараз розвиває те, що було створене тоді. Зібравшись разом люди дійсно провели час у єдності, яку колись для них подарував Христос.

За всю історію церкви було 4 пастори і на святкуванні вони розповідали молодшому поколінню  про їхнє служіння, труднощі і благословення, які вони переживали. Хтось казав, що головною проблемою колись було залучити людей на служіння, а хтось боровся з холодними батареями у приміщенні церкви. Були різні перепони  і труднощі, але Господь завжди був більший за них і це є доведено на практиці. Та дивлячись зараз на «Надію» можна помітити, що щоб там не було Господь тримав свою милостиву руку над церквою постійно.

Отож, було багато привітань, теплих слів і побажань від людей, які колись дотикалися до «Надії». Люди згадували, як починали молодіжне служіння, перші  літні табори, перші уроки недільної школи та створення перших домашніх груп. Згадували та раділи з розумінням того, що це все є правильним і на прославлення Божого Імені. Але церква не планує зупинятися, вона ставить цілі, прагне розвиватися і своє двадцятиріччя асоціює лише з ще одним стрімким стартом для проголошення Божої Євангелії для тих, хто ще незнайомий з Христом.

Та на сам кінець, хочеться згадати побажання пастора церкви «Дім примирення» Курбацького Романа, які звучали приблизно так: «Хай у цьому світі, де є відсутність надії, ви були тими, хто дарує її!».Тому «Надія» має намір прагнути бути такою церквою, яка робить надію доступною для всіх.

Кравчук Оля

video 001

video vitannia 002