загальне 2018

Щороку взимку проходить табір керівників молоді. Цьогорічний табір мав назву «Молода борода», адже вирішено зробити акцент на виховання молодих лідерів для молодіжного служіння. Близько 120 молодих служителів приїхали щоб разом побути в братерській спільноті.

Завдяки табору досягається кілька цілей: покращення стосунків між керівниками молоді в області, аналіз та планування служіння в регіонах, а також навчання спрямоване на духовний розвиток служителів.

Першим спікером, котрий звертався до братів був керівник молоді України Роман Кравчук. Темою його проповіді була «Посвята в служінні». Брат Роман закликав молодих служителів брати на себе відповідальність та самовіддано служити Господу.

Також щовечора на вечірніх зібраннях був час відведений на інтерв’ю з регіональними керівниками молоді. Брати Павло Матвійчук, Едуард Черняк та Олег Цимбалістий ділилися своїм життєвим досвідом з присутніми.

На другий вечір було запрошено Андрія Савича, який поділився роздумами про необхідність проповідувати Слово Боже. Він звернув увагу братів на те, що справжнє служіння завжди включатиме в себе страждання.

Надзвичайно сильно на братів вплинули семінари Романа Рачука, саме під час них піднімалися питання інтернет залежностей та проблема перенасичення інформацією через різні медіа джерела. Брат Роман постійно заохочував молодіжних керівників приймати конкретні кроки для зменшення кількості переглянутої інформації в глобальній мережі.

Традиційно на закінчення табору проповідував обласний керівник молоді Роман Курбацький. Прочитавши 72 Псалом він попередив братів про небезпеку стати у житті на “слизьку дорогу”, та закликав будувати міцні стосунки з Богом. Адже саме бльзькість з Богом є благом та ключем для переможного життя християн. За кілька днів браття отримали багато корисних духовних настанов, змогли спланувати служіння на рік та прийняти кілька викликів для розвитку свого християнського життя.